Як виглядає чоловік Юлії Володимирівни Тимошенко, який бачив її без фірмової коси: солідний красень-бізнесмен

Юлія Тимошенко – найвідоміша жінка в політиці України, яка встигла не лише побудувати політичну кар'єру, а й облаштувати своє особисте життя.

Скільки б пліток не ходило навколо особистого життя Юлії Тимошенко, але вже багато років поруч з нею лише один чоловік – ще в студентські часи вона вийшла заміж за Олександра Тимошенко.

Як виглядає чоловік Юлії Тимошенко

У листопаді 1979 року Юлія Телєгіна (дівоче прізвище політикині) зіграла весілля зі своїм коханим Олександром Тимошенко. В дев’яностих він зайнявся підприємницькою діяльністю.

Серед його бізнес-проєктів – ферма з розведення перепелів, компанія з видобутку та обробки граніту, кілька закладів харчування і Дніпрі, будівельний бізнес у Канаді, дві компанії з виробництва обладнання для лікарень. Також чоловік Тимошенко – один із співвласників торгової компанії у Чехії.

Як виглядає чоловік Юлії Володимирівни Тимошенко
Як виглядає чоловік Юлії Володимирівни Тимошенко

В родині Юлії Володимирівни ролі розподілені за покликанням – бізнес на чоловікові, а сама вона присвятила себе політиці. Однак після газового скандалу обранець Тимошенко також потрапив під звинувачення, внаслідок чого просив політичного притулку в Чехії.

У 2021-му подружжя відсвяткувало 42 роки сімейного життя, на честь чого політикиня виклала романтичне фото з коханим, на якому він тримає її руки в своїх.

Як виглядає чоловік Юлії Володимирівни Тимошенко
Як виглядає чоловік Юлії Володимирівни Тимошенко

Як виглядає донька Юлії Тимошенко

Через рік після весілля у пари народилася донька Євгенія. Свою спадкоємицю пара віддала на навчання в Лондонську школу економіки.

У 2005-му Женя вийшла заміж за британського рокера Шона Карра, однак шлюб зрештою розпався. Другим зятем Тимошенко став американський бізнесмен з одеським корінням Артур Чечоткін.

Як виглядає донька Юлії Володимирівни Тимошенко
Як виглядає донька Юлії Володимирівни Тимошенко

Своїх батьків Євгенія зробила тричі бабусем і дідусем – в сім’ї підростає дочка Єва, сини Давид та Адам.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини