Понеділок, 8 Березня, 2021

Торт-вбивця мало не позбавив семирічну дівчинку життя. Львівські лікарі врятували

Семирічна дівчинка з м.Дрогобич, що на Львівщині запам'ятає торт з котиками із маршмеллоу на все життя. З дротиком у горлі, яким кондитері прикріпили до торта прикрасу у вигляді киці, дівчинку терміново ушпиталили в ОХМАТДИТ.

На рентгенівському знімку, яке привезли зі собою батьки, у горлі дитини було чітко видно стороннє тіло. Другого дня, зранку, лори ОХМАТДИТу дівчинку прооперували. Про це повідомила varta 1.

Дротика, який зачепився  за тканину кореня язикового мигдалика лікарі змушені були  діставати оперативним втручанням за допомогою ендоскопа. При цьому анестезію  виконали новітнім методом, який дозволив не застосовувати ендотрахеальну трубку. Про це журналістам розповів завідувач ЛОР-відділення лікарні Федір Юрочко.

«Виглядало так, що мама самотужки пробувала дістати дротика, але загнала його ще дальше. Нам вдалося забрати його щипцями без розрізу тканин. Довжина його близько 2 см, − повідомив лікар.

На рентгенівському знімку видно стороннє тіло в горлі
На рентгенівському знімку видно стороннє тіло в горлі

Лікар просить батьків бути уважнішими до власних дітей.

Зараз дівчинці уже нічого не загрожує. Її виписали додому.

Раніше ми розповідали про те, як лікарі відділення  створили виставку з предметів, які вони впродовж кількох років діставали з різних частин тіла маленьких пацієнтів. Серед предметів є прикраси-аксесуари до одягу, іграшкові пазли, шпильки для волосся, магнітики.

Усе це непомітно діти тягнуть до рота, але дістати таке під силу лише досвідченим лікарям, які до того ж мають відповідну медичну техніку. У Львівському ОХМАТДИТі, на щастя,  успішно справляються із таким завданням.

 

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини