Померла королева Єлизавета ІІ: правительки не стало на 96-му році життя. Хто буде наступником Її Світлості?

Померла королева Єлизавета ІІ. Ця новина стала однією з найсумніших для Великої Британії. Вже зранку сьогодні місцеві медіа змінювали сітку трансляції, а один з головних мовників Англії, ВВС, перевів свої сторінки у траурний режим. Монархині було 96 років, вона вважається справжньою довгожителькою, а ще їй багато десятиліть вдавалося не випускати корону із рук.

Померла королева Єлизавета ІІ

Варто зазначити, що у родині володарки Англії давно розроблялися траурні сценарії стосовно проводів Її Світлості.

Померла королева Єлизавета ІІ: як принцеса стала головною персоною у державі

Англія знала багато славетних правительок, проте саме на долю Єлизавети ІІ випала одна із тяжких сторінок історії держави. По-перше, розпалася велика імперія, по-друге, і у політиці, і у культурі. За її правління світ побачив The Beatles, Queen та інші легендарні гурти.

Померла королева Єлизавета ІІ

До речі, свою долю королева усвідомила ще у дитинстві. Вона вже у 14 років зверталася до діток своєї країни, аби підтримати їх під час Другої світової війни. Крім цього, у 1945-му році принцеса вступила до лав жіночої самооборони: навчилася водити транспорт та отримала відповідне військове звання.

Хто буде новим королем Британії?

Своє правління Єлизавета ІІ почала у 1952-му році. Незмінно корона лишалася у її руках. Проте, як зазначали англійські видання, дедалі частіше вона відпускала справи своїм родичам. Спадкоємцем правительки буде її син принц Чарльз.

Померла королева Єлизавета ІІ

Він має нестандартну історію становлення. Зокрема його особистість пов’язують першою чергою з принцесою Діаною, яка подарувала Короні нащадків, але трагічно пішла з життя 31 серпня 1997-го року. Досі є ряд змовницьких теорій від фанатів Леді Ді про те, що саме свекруха бажала їй такої долі.

Померла королева Єлизавета ІІ

Нагадаємо, що померла королева Єлизавета ІІ підтримувала завжди Україну у протистоянні з росією.

Схожі новини