Перехід на зимовий час 2022: коли в Україні переводять годинники — дата цього року змінилася

Перехід на зимовий час 2022 традиційно відбудеться восени цього року. Навіть попри події в Україні, все одно цей процес відбуватиметься у всіх регіонах, окрім окупованих частин Донецької, Луганської областей та Криму. Дізнайтеся, коли потрібно буде перевести стрілки годинника.

Перехід на зимовий час 2022 — обов’язковий щорічний ритуал для українців. Багато суперечок точиться навколо цього дійства: одні вважають, що це не природно, інші ж виступають за економічний аспект, мовляв, електроенергія дійсно заощаджується. Тим не менш, поки що суспільство не дійшло одностайної думки.

Цікаво: годинники переводити назад українці близько 40-ка років тому. Та не слід вважати це якоюсь рудиментарною радянською спадщиною, адже навіть у Євросоюзі існує така традиція. Також живуть в теплий та холодний період по різному часу і Мексика, Ізраїль, Іран, Австралія, США, Канада.

Перехід на зимовий час 2022: коли переводять годинники

Перехід на зимовий час 2022

Всім відомо, що на зиму стрілки рухаються на годину назад. Зазвичай сучасна електронна техніка робить це автоматично, проте у мільйонів українців і зараз є аналогові годинники. Та й зайвий раз коректність роботи гаджетів не завадить перевірити.

Як і минулого разу, переводити годинники на зимовий час у 2022-му році ми будемо в останню неділю жовтня. Тобто у ніч з 29 на 30. За всіма правилами слід це зробити о 4-й ранку.

Перехід на зимовий час 2022: як це впливає на здоров’я

Перехід на зимовий час 2022

Багато лікарів сходять у думці, що штучна зміна часових умов негативно впливає на самопочуття: люди стають більш дратівливими, отримують чимало стресу від недосипання. Чимало людей порівнює переведення годинників з перельотом в іншу країну за рівнем зміни комфортного середовища. Аби не скаржитися на здоров’я, найкраще за все буде за тиждень до 29-го жовтня попрацювати над своїм режимом та харчуванням. Дорослому слід спати щонайменше 7 годин, аби почувати себе бадьорим і легко перенести зміни.

Нагадаємо, що перехід на зимовий час 2022 слід мати на увазі при купівлі квитків на транспорт, аби вчасно прибути на відправлення.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини