Українські стилісти продемонстрували трендові ідеї французького манікюру на осінь 2022: не лише класика у моді

Французький манікюр вважається одним із найпопулярніших серед жінок. Він простий, універсальний і завжди виглядає ніжно та стримано. І немає значення яка у вас форма нігтів. Оскільки індустрія краси стрімко розвивається ми вирішили розказати в цій статті, які ідеї французького манікюру будуть в тренді цієї осені.

Цей вид манікюру став відомим та популярним завдяки Джефу Пінку, творцю іменитої марки лакових виробів “ORLY”. На сьогоднішній день французький манікюр вважається класичним та витонченим, але кожен майстер робить у своєму стилі. Взагалі вже давно вигадали багато видів самого класичного манікюру. Завдяки новим видам матеріалів, зробити френч можна яскравим, блискучим, з камінцями та багато інших варіантів, які будуть трендовими восени.

Французький манікюр з камінцями

Французький манікюр з камінням
Французький манікюр з камінням

Це звичайний, класичний френч білого, або будь-якого іншого кольору, але з додаванням у дизайн камінців. Їх розмір може бути різним, маленькі, великі, круглі, квадратні. Тобто розмір, форму і колір ви обираєте разом з майстром, виходячи з побажань чи асортименту.

Кольоровий французький

Кольоровий французький манікюр
Кольоровий французький манікюр

Всі звикли, що френч має бути лише білим, але ні, ці часи давно минули і зараз французький манікюр можна зробити яскравим, або темним. На осінь підійде чорний, темно-зелений та коричневий френч

Французький манікюр з дизайном

Французький манікюр з дизайном
Французький манікюр з дизайном

Також трендовим є френч з одним нігтем, де буде малюнок. Зазвичай це безіменний, тому що він невеликий за розміром і дизайн на ньому виглядає гармонійно та акуратно. Малюнок може бути різним, від квіточки, до геометричних фігур. Це не псує френч, а навпаки, надає йому свіжості і нового вигляду.

Французький зверху на основний колір

Французький на основний колір манікюру
Французький на основний колір манікюру

Якщо ви вагаєтесь між однотонним покриттям та французьким, об’єднайте. Серйозно, це виглядає і яскраво і водночас спокійно, тому що ви обираєте основний колір покриття, яскравий, а потім ваш майстер додає акуратну полоску  класичного французького манікюру. Цей варіант найбільш популярний восени, тому що, всі чомусь, на початку осені не можуть визначитись, чи хочеться ще яскравості, чи вже серйозної, холодної осені на нігтиках.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини