Олена Зеленська зробила ультрамодний боб-каре та вразила всіх стрижкою: раніше замість зачіски була мівіна

Сьогодні Олена Зеленська уособлює перед усім світом силу та стійкість українських жінок. На її тендітні плечі припала непроста ноша — не тільки підтримувати свого чоловіка, Президента України, у таких скрутний для країни час, а й повністю змінити все своє життя.

Раніше Олена намагалась уникати публічності, але отримавши статус першої леді це стало неможливо. Сьогодні пані Зеленська бере участь у різноманітних дискусіях та заходах, а також нещодавно презентувала проєкт “Better time Stories”, у рамках якого діти, які були вимушені переїхати через війну до Європи, зможуть отримати набір з п’яти книжок. Підручники також будуть мати й аудіоверсію українською мовою та мовою країни, у якій перебуває дитина. Особливість проєкту складається в тому, що аудіо для книги можуть записати батька або інші рідні для школярів люди.

Але українську публіку Олена Зеленська підкорює не лише своєю витримкою та доброзичливістю. Варто зазначити, що перша леді ще й дуже вродлива жінка. Дружина Президента обирає діловий стиль та завжди виглядає вишукано та доглянуто. На публічних заходах пані Олена зазвичай робить зібрані зачіски, але нещодавно вирішила трохи змінити імідж — підстригти волосся та зробити колір на пару тонів світлішим.

Олена Зеленська зробила ультрамодний боб-каре

Шанувальники одразу помітили, як личить Зеленський нова зачіска — з нею знаменитість виглядає більш свіжо та молодо. Але не тільки українська публіка може помилуватися красою наших жінок.

Популярний журнал “Vogue” запросив Володимира та Олену дати інтерв’ю. Окрім цього, закордонний медіа опублікував першу леді на обкладинці, викликавши справжній фурор.

Олена Зеленська зробила ультрамодний боб-каре

Для фотосесії зірка вдягалась скромно: чорні штани класичного крою, світлого тону сорочка, з неглибоким декольте, та взуття без підборів. Але поза Олени, в якій вона сидить, її постава, погляд та енергетика передають усю міць та силу, якою володіє кожна українська жінка.

Нагадаємо, що Олена та Володимир Зеленські мають двох дітей.

Схожі новини