Дружина Арестовича відреагувала на його два невдалих шлюби і стосунки з колишніми: “В мене не було принципів”

Олексій та Анастасія Арестович здаються вельми різними людьми, і обидва не приховують, що дійсно зовсім не схожі одне на одного за характером. Втім, ця пара вважається однією з найкрасивіших в Україні.

Дружина Олексія Арестовича відреагувала на його два невдалих шлюби

Як виглядає дружина Арестовича
Дружина Олексія Арестовича відреагувала на його два невдалих шлюби

Ні для кого не секрет, що Олексій одружений вже втретє. Нещодавно Анастасія дала ексклюзивне інтерв’ю Анні Олицькій, в якому вперше розповіла про те, як відреагувала на два невдалих шлюби зірки і чи спілкується з його колишніми благовірними, адже у Олексія є доньки від попередніх стосунків.

“Я такого не планувала. У нас була розмова з подружкою, до нашої зустрічі, я її відговорювала від таких кавалерів. І от сама потрапила в таку ситуацію. Це заслуга кожної людини, кожної дружини. Тому що усі люди дорослі, і всі віддають собі звіт про те, що діти є, і діти першочергово важливі. Я не можу сказати, що ми кожного дня спілкуємося, але по справі обговорюємо все. У мене не було таких принципів, знаєш, от я точно не буду зв’язуватися з такою людиною. Я вже по ходу підлаштовувалася. І в якомусь сенсі, я працювала з собою”, – поділилася героїня нашої статті.

Також Анастасія зізналася, що довго звикала до ставлення Олексія до життя. Мовляв, не могла зрозуміти його розслабленості та вмінню абстрагуватися від життя за порогом квартири.

Однак, їм вдалося з чоловіком знайти точку взаєморозуміння, що помітно навіть людям не близьким до зіркової родини. Анастасія розповіла і про любов свого обранця до людей. Дружина знаменитості визнала, що їй дуже подобається його бажання утримати людей від ненависті, не дивлячись на війну.

Схожі новини