У мережі бурхливо обговорюють стосунки Зеленських після їхнього інтерв’ю: “Пізніше про це поговоримо”

Коли Президент та Перша леді дають спільне інтерв’ю, зазвичай цікавих моментів, або навіть конфузів не уникнути. Винятком не стали Володимир та Олена Зеленські, які зацікавили публіку новою сімейною сценою під час спілкування з журналістами.

У мережі бурхливо обговорюють стосунки Зеленських

Так, під час інтерв’ю Зеленський зізнався, що йому ніхто не готує сніданки. У цей момент Олена не втрималася і видала дуже багатозначну реакцію. Володимир Олександрович одразу ж вирішив пояснити, що такий стан справ пояснюється тим, що на даний момент він з дружиною знаходиться в розлуці.

У мережі бурхливо обговорюють стосунки Зеленських. Пост у Twitter від користувача

“Насправді, в мене немає такої можливості. Я маю на увазі в цей складний період. Зараз ми живемо окремо”, – з важким серцем зізнався герой нашої статті.

І хоча здивування Олени Зеленської тривало всього одну секунду, а потім його змінив щирий сміх, раптова реакція на жарт чоловіка стала вірусною в мережі.

Варто відмітити, що цей момент став обговорюваний не тільки на території України, але і далеко за її межами. Наприклад, Ксенія Собчак приділила даній сцені увагу і заявила, що “реакція дружина безцінна”.

У мережі бурхливо обговорюють стосунки Зеленських

Втім, це був лише невеличкий відривок, який дійсно викликав усмішку і в журналістки, і в глядачів. Насправді ж Володимир Олександрович та Олена Володимирівна обговорювали важкі для України речі, у тому числі дітей-сиріт, зброю та тяжкі умови для життя під час війни.

Нагадуємо, що частину інтерв’ю для CNN можна подивитися на особистій сторінці Президента України в соціальній мережі Instagram.

Схожі новини