Як звірі: у Києві дівчину без маски виштовхали з трамваю ногами (відео)

У Шевченківському районі столиці вчора, 5 листопада, дівчину без обов’язкової маски на обличчі ногами виштовхали з трамваю.

Як інформує паблік “Київ Оперативний”, цей інцидент трапився на зупинці на вулиці Василя Макуха.

Як можна побачити на відео, блондинка в червоному пальті без маски намагалася будь-що зайти в трамвай. Однак кондукторка і один з чоловіків почали руками і ногами виштовхувати порушницю на вулицю. Дівчина вступила з ними в словесну перепалку.

Ніхто з пасажирів не відреагував на те, що відбувалося. Чим закінчилася ця історія, невідомо.

Зазначимо, що в період карантину всі жителі України зобов’язані носити в громадських місцях захисні маски. За відсутність в людини захисного засобу її можуть штрафувати на суму від 170 до 255 гривень.

Користувачі соцмереж розділилися в оцінці цього випадку. Одні були здивовані грубістю кондукторки і пасажира, які ногами били дівчину за відсутність маски, інші в усьому звинуватили нахабну дамочку.

  • Дурна вона. Вдягни маску і їдь. Але вона вважала себе особливою і нарвалась. Насправді їй пофіг і ті, хто її підтримує.
  • Да хоч гола! В масці чи без, ніхто немає права бити другу людину, ще й жінку. Люди пандемія колись закінчиться, треба залишатись людьми. Поважайте себе і оточуючих, навіть якщо вони без маски.
  • Боже! Це якась дикість! Люди, що з вами?!!!

https://www.facebook.com/watch/?v=2517246035242339

Схожі новини