Наша поліція нас все ще береже?

У Рівненській області діючий співробітник Нацполіції організував групу з «продажу» посад у Головному управлінні Національної поліції області. А на Львівщині – гостра нехватка працівників у патрульній поліції.

У Львівській області триває набір у патрульну службу.

Заманюють зарплатнею вище 13 200 грн на місяць, можливістю компенсації плати за оренду житла та можливістю взяти квартиру в кредит, безкоштовним медичним обслуговуванням у медзакладах МВС та можливістю кар’єрного росту.

Вимоги стандартні для служби у правоохоронних органах: бути громадянином України, не мати судимості, мати закінчену повну середню освіту і бути віком не старше 40 років.

7 листопада на офіційному порталі пресцентру Служби Безпеки України повідомили, що у Рівненській області викрито протиправну схему фейкового продажу керівних посад у Головному управлінні Національної поліції області.

Оборудку організував працівник Нацполіції спільно з однодумцями.

За легендою, затримані особи начебто мали дуже впливових друзів, які могли допомогти отримати керівну посаду у системі обласної Нацполіції.

До прикладу, за можливість очолити відомство пропонувалося викласти 500 тисяч доларів США, а призначення на посаду керівників підрозділів поліції оцінювалось від 50 до 100 тисяч американських доларів.

Як повідомляється, правоохоронці затримали організатора під час передачі першої частини коштів у розмірі 25 тис доларів.

Слухайте, а звідки у працівників Нацполіції такі гроші при таких зарплатах?

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини