Чи відмовиться людство від поцілунків заради збереження власної популяції?

За вісім місяців пандемії COVID-19 захисна маска на обличчі стала звичним і необхідним атрибутом людини. Медики попереджають, що носити їх доведеться ще довго.

Виробленню звички носити маску в громадських місцях в нашій країні сприяла політика Уряду. Так, за загальними правилами карантину, які діють на сьогодні, штраф за відсутність маски для громадян складає 17 тис грн. Переконливим є й число хворих, яке на сьогодні становить 185 тисяч, 3700 померлих. Без захисної маски на обличчі сьогодні не пустять в жодний магазин маленького райцентру.

А ось як на користь носіння маски висловився Роберт Редфилд, директор Центру з контролю і профілактики захворювань США: «Ці маски для обличчя — найважливіший і потужний інструмент громадської охорони здоров’я. Фактично, вони настільки важливі, що будуть необхідні навіть після появи вакцини від COVID-19».

 Маска стала звичним атрибутомаска стала
Маска стала звичним атрибутом

Свої висловлювання американський чиновник ґрунтує на таких аргументах.
По-перше, вакцини першого покоління можуть бути не настільки ефективними. Вважається, що вони можуть викликати імунну відповідь приблизно у 70% людей, в результаті чого деякі вакциновані люди стають незахищеними.
По-друге, вакцини буде недостатньо, оскільки щепити будуть найперше людей, які перебувають у групі ризику: медиків, учителів, людей похилого віку. Крім того, щеплення відбуватиметься у два етапи, ймовірно, через 21-28 днів. За цей період вакцинований теоретично може захворіти і бути потенційно заразним.

Маски JabberMask
Маски JabberMask

А тим часом, команда розробників інді-ігор під керівництвом Тайлера Глайєла представила незвичайний концепт розумної захисної респіраторної маски з власною системою LED-підсвічування. Пристрій під назвою JabberMask можна використовувати для передачі декількох різних повідомлень: сердечко, смайлик або просте слово, наприклад «NO» або «ОК». Щоб співрозмовник побачив вашу усмішку, досить вимовити звук губами.

Але, що найбільше вражає у ґаджеті, то це те, що він може вловлювати голос людини і рухати віртуальним ротом майже в такт тому, що вона говорить.
І, якщо емоції, без яких людина не може жити, пристрій JabberMask замінить, то як бути з поцілунками?
Невже людство заради виживання має про них забути?

Схожі статті

Вікна з квартири колишньої дружини Дзідзьо виходять на маєток Андрія Данилка: як виглядає будинок Сердючки

Співачка Slavia поділилась знімками зі свого вікна, як виявилось, артистці відкривається вигляд на розкішний будинок на Хрещатику, в якому живе Андрій Данилко. Як виглядає квартира знаменитості?

Камалія вразила розкішним образом у мілітарі стилі: ось яку красу проґавив бізнесмен Мохаммад Захур

Камалія, як і більшість українських виконавців, активно долучається до благодійних заходів, що присвячені зборам коштів на потреби ЗСУ. Днями зірка показала ефектний образ на одному з таких вечорів.

Найсильніша людина світу Василь Вірастюк ефектно “перепросив” перед Іво Бобулом: і Потапу теж дісталося

Чоловіки ніяк не можуть залишити конфлікт, що трапився понад 8 років тому. Іво Бобул хоче особистих та щирих вибачень, а Вірастюк не розуміє, чому повинен просити пробачення.

Кароль і Полякова пасуть задніх: Дорофєєва “обскакала” колег та зібрала 6000000 гривень за півтори години

Відома українська співачка Надя Дорофєєва та блогер Міша Лебіга встановили абсолютний рекорд. За півтори години прямого ефіру інфлюенсери зібрали 6 мільйонів гривень.