Графік відключення світла на Новий рік 2023 по областях 31 грудня — 1 січня: де зустрінуть Кролика при свічках

Зараз українці у різних областях України живуть не в найкращих умовах, оскільки у кожному домі світло є лише кілька годин на добу, а дехто взагалі його не бачить – це величезна проблема. Оскільки люди втратили змогу нормально працювати, їсти, готувати, робити власні справи, тобто, живуть у повному дискомфорті. А також доводиться жити у холоді, адже домівки навіть не встигають прогріватися.

Графіки відключення світла на Новий рік
Графіки відключення світла на Новий рік

Нещодавно стало відомо, що ДТЄК дуже сильно порушують всі прописані законодавством правила про відключення світла, тобто не відповідають навіть стабілізаційним графікам. Тому, у людей постає питання, як будуть діяти графіки відключення електроенергії у новорічні дні, а точніше, чи буде світло взагалі?

Київ та Київська область

Як діятимуть графіки відключення світла на Новий рік

Жителям столиці та області не обіцяють наявність світла 31 грудня та 1 січня, оскільки ситуація з електропостачанням в столиці та її околицях прирівнюється до прифронтових міст – тобто дуже критична. Тож, якщо на лівому березі Дніпра ситуація вже покращується після обстрілів 19-го грудня, то на правому березі ситуація ще не райдужна.

Тому, говорити про будь-які графіки у новорічні свята – говорити зарано і навряд чи вони взагалі будуть. Тому міське керівництво закликає жителів об’єднуватися у компанії з друзями. А ще краще там, де є генератор, щоб зустріти Новий рік при світлі та у гарному настрої.

Які графіки відключення світла будуть на Новий рік 2023

Така ж ситуація очікується у Харківській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Запорізькій та інших областях України.

Львів та Львівська область

Які графіки відключення світла будуть діяти на Новий рік

А ось Львову та області пощастить, оскільки там діють стабілізаційні графіки, оскільки ніяких пошкоджень за останній час не було. Тож львів’яни зможуть зустріти Новий рік зі світлом, але не всі.

Світло у будинках буде у першої групи відключення. У цих будинках світло увімкнуть 31 грудня о 21:00 та не вимикатимуть до 1:00 1 січня. Тобто, підготовка до свята буде складною, але сама новорічна ніч пройде повноцінно.

Чи буде світло на Новий рік 2023

Друга група матиме світло 31 грудня з 17:00 до 21:00, а 1 січня – з 1:00 по 5:00 та з 13:00 по 17:00. Трохи краще пройде 31 грудня, а от перший день нового року пройде краще.

Натомість у будинках 3 групи відключень 31 грудня буде світло з 13:00 по 17:00, а 1 січня – з 9:00 по 13:00. Тож, третій групі пощастило не дуже, оскільки їм доведеться зустрічати Кота і Кролика при свічках.

Схожі новини