Шкарлет розповів, чи буде скасована 12-річна шкільна освіта

Дискусія, яка точиться не один рік, виходить на фінішну пряму. Бути чи не бути 12-річній школі в Україні?

Про це розповів у своєму Telegram в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Він розставив усі крапки над «І», однозначно заявивши, що 12-річній шкільній освіті в Україні бути.

Як аргумент, навів досвід європейських країн, де навчання розпочинають з 5 років і закінчують у 17.

Випускники школи
Випускники школи

У Німеччині, в деяких федеральних землях, дитина не зможе вступити до магістратури, якщо в неї попередньо немає 15,5 років навчання: 12 років школи і 3,5 роки бакалаврату

Шкаплет поділився тим, що йому доводиться часто спростовувати інформаційні фейки про те, що дванадцятирічка спростовується. Тому він зрозумів, що суспільство розбалансоване у цьому питанні.

Одночасно він залишає питання відкритим для дискусії. На його думку потрібно вести просвітницьку кампанію для батьків, бо вони не мають розуміння, для чого їхнім дітям 12 років навчатися і є певне роздратування з цього приводу.

Але також  в.о. міністра впевнений, що навколо питання з приводу термінів початку та завершення шкільного навчання має вестися й фахова дискусія.

Це варто обдумати, враховуючи стандарти Нової української школи, та обговорити на педрадах, в інститутах підвищення кваліфікації, з батьками. МОН розглядає всі пропозиції «за» і «проти»

Сергій Шкарлет запевнив, що без напрацювання оптимальних варіантів МОН ніяких рішень приймати не буде.

реклама

Поділіться статтею

Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.
Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої, яка оплакує покійного сина співака

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла, що вже підготувала позов до суду на колишню дружину артиста Ларису Созаєву. Дівчина планує стягнути з жінки гроші, але розмір суми замовчує. Що зараз відбувається к родині співака, читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини