У прокат виходить дуже жіночий фільм: він здатний здивувати

Мета документального фільму - висвітлити внутрішню силу жінок і їхню здатність змінювати світ, незважаючи на всі труднощі

Незабаром, 8 жовтня у прокат виходить документальний фільм під назвою “Жінка”.

В цьому проєкті дали можливість висловитися 2000 різним жінкам з п’ятдесяти країн світу, пише 112.ua.

Під час інтерв’ю вони самі вирішували, про що говорити, орієнтуючись на те, що найбільш важливо особисто для них: роботу, материнство, освіту, фемінізм, або щось надзвичайно інтимне – ставлення до власного тіла, сексуальності. Героїні стрічки діляться спогадами з власного життя – зворушливими, смішними, іноді просто жахливими. Деякі жінки вперше розповідають про щось болюче і глибоке.

Це сотні сповідей різних жінок: лідерок держав, титулованих красунь, водійок автобусів, фермерок з віддалених сіл, матерів дітей-інвалідів, загалом, дуже різних людей. Фільм показує повноцінну картину того, що означає Бути жінкою в нашому світі сьогодні. Мета кінострічки – показати внутрішню силу жінок і їхню здатність змінювати світ навколо, незважаючи на різноманітні труднощі.

Авторами фільму стали французький фотограф, репортер, журналіст, режисер і екоактивіст, засновник і керівник благодійного фонду GoodPlanet Foundation Ян Артюс-Бертран та журналістка і режисерка з українським корінням Анастасія Мікова.

Ідея створення стрічки виникла у авторів у 2012-2014 роках під час зйомок картини “Людина”. Творців фільму надихнули розмови з жінками, які кардинально змінювалися перед камерою, незважаючи на недовірливість і сором’язливість.

 

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини