Наші у світі: українка увійшла до переліку 100 найвпливовіших та надихаючих жінок року

Щоразу наприкінці року BBCNewsУкраїна друкує свій рейтинг найвпливовіших жінок світу. Цьогоріч туди потрапила уродженка України Анастасія Волкова

Анастасія Волкова закінчила Національний авіаційний університет у Києві, магістерський ступінь здобула у Варшавському технологічному університеті.

5 років тому переїхала в Австралію, щоб займатися наукою. У 2018 році вона захистила докторську дисертацію в Сіднейському університеті.

Анастасія Волкова підчс роботи
Анастасія Волкова під час роботи

Своїм науковим досягненням жінка знайшла прикладне застосування, заснувавши підприємство, яке надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу. При цьому застосовуються найновіші технології з використанням супутникових даних місцевості, фото з дронів і навіть штучного інтелекту.

Науковець пояснює як це працює:”Ми даємо фермерам рекомендації – кажемо, наприклад, що ось у цій частині поля рослини зневоднені. А на іншій – виснажені і потребують добрив”.

Послугами вчених з Австралії користується понад тисяча аграрних компаній з 15 країн світу.

Це не перше визнання досягнень Анастасії Волкової. Цього літа вона була внесена виданням MIT Technology Review до списку новаторів віком до 35 років.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини