Українцям підвищать пенсії на 400 і 500 гривень: стало відомо, хто отримає виплати

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лабезна у ефірі телепередачі «Право на владу».

З її слів усім, кому виповнилося 65 «плюс» і у кого є повний стаж отримають підвищення мінімальної пенсії у розмірі 400 гривень. Це пов’язано з підвищенням мінімальної заробітної плати.

Ці кошти пенсіонери вже зможуть отримати у січні 2021 року.

Зі слів посадовиці у липні Уряд планує реалізувати ще одну програму підвищення пенсій для категорії пенсіонерів, які мають 75 років. А для 80-річних передбачається збільшення пенсійних виплат на 500 гривень.

Також міністерка попросила журналістів не нагнітати ситуацію навколо соціальних виплат. Передбачені кошти для забезпечення усіх категорій пільговиків і пенсіонерів пенсіями у бюджеті є.

Мінімальну пенсію збільшать
Мінімальну пенсію підвищать

Марина Лабезна запевнила, що не дивлячись на глобальну кризу, яка охопила весь світ через коронавірусну пандемію, український Уряд не планує жодних скорочень соціальних виплат.

Це, як вона пояснила, логічно навіть з тієї точки зору, що зростає прожитковий мінімум.

«Так, він росте маленькими темпами – 9,3%, він покриває трохи більше прогнозованої інфляції, але все інше – допомоги, які до неї прив’язані, теж будуть підвищені.

Пані Марина запевнила, що Уряд працює і буде продовжувати працювати над тим, щоб не було поточної заборгованості і навіть, щоб було зростання.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини