Понад 70% українців хотіли б, щоби їхні діти та онуки залишилися жити в Україні

Соціологи визначили, скільки громадян України хотіли б, щоби їхні діти та онуки залишилися жити на Батьківщині і як вони оцінюють ситуацію в країні.

Виявляється, більшість українців, попри всі негаразди, залишаються відданими Батьківщині. Понад 70% українців хочуть, щоби їхні нащадки залишилися жити в Україні. Проте 16% громадян воліли б, щоб їхні діти і внуки жили не на Батьківщині.

Такі результатами соціологічного опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” 19-22 вересня 2020 року.

Згідно з дослідженням, респонденти мають різні почуття, коли оцінюють ситуацію у своїх населених пунктах та в Україні загалом. Так, 58% учасників опитування відповіли, що вони відчувають надію, коли думають про ситуацію в їхньому місті, проте водночас 38% опитаних назвали розчарування.

Україночка
Україночка

Коли йдеться про ситуацію в країні, то результати гірші: 59% респондентів відчувають розчарування, а лише 37% – сказали про надію.

Щодо проживання у своєму населеному пункті, то 61% хотіли б, щоби їхні діти і внуки продовжували жити в даній місцевості, проте третина – протилежної думки.

Цікаво, що жителі сіл порівняно частіше висловлюються за те, щоб наступне покоління українців залишалося на Батьківщині, при цьому вони частіше бажають, щоб їхні власні діти та онуки змінили в майбутньому місце проживання. Тим часом серед жителів обласних центрів все навпаки.

Дане опитування було проведене за допомогою телефонного інтерв’ю серед 5 000 жителів України віком від 18 років і більше в усіх областях країни, окрім тимчасово окупованих Криму та частин Донецької та Луганської областей.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація
реклама

Поділіться статтею

Співачки, які розучилися старіти

Співачки, які розучилися старіти: секрети молодості Тіни Кароль, Олі Цибульської, Ірини Білик та інших

Професія співачки вимагає завжди виглядати бездоганно та привабливо, адже на артисток рівняються сотні тисяч прихильників. Давайте подивимося на зірок, які змогли віднайти свій секрет молодості.
Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм

Лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм та з’явився перед фанатами у новому образі: як виглядає співак

Соліст вінницької групи "ТІК" Віктор Бронюк вирішив зайнятися своїм здоров'ям і за останній час схуд на 30 кілограмів. Як зараз виглядає артист - дивіться далі.
Марічка Падалко похизувалася молодим обличчям

Марічка Падалко похизувалася молодим обличчям та стильним образом із французьким беретом: “Пощастило чоловіку”

Телеведуча Марічка Падалко похизувалася новими фото у своєму особистому блозі. Зірка "ТСН" повстала перед прихильниками у красивому образі з французским беретом.
Оля Цибульська розшукує Віталя Козловського

“Пропав Віталій Козловський”: колеги подали співака у розшук – куди зник та що сталося з українською зіркою

Віталій Козловський на початку нового року вирішив кардинально змінити свій імідж. Артист збрив свою фірмову борідку та почав носити окуляри.
Донька Костянтина Меладзе Лія прийшла на український Голос країни-12

Донька Костянтина Меладзе Лія прийшла на український “Голос країни-12”: не без впливу іменитого батька-продюсера

Донька Костянтина Меладзе Лія вирішила спробувати себе у шоу-бізнесі та прийшла на шоу, щоб мати можливість стати відомою виконавицею. Усі деталі в статті.

Популярне

Останні новини