Вівторок, 18 Травня, 2021

На Рівненщині сусіди вигнали безхатьків з квартири, придбаної для них благодійником

Благодійник, пастор церкви, придбав для безхатьків квартиру у колишньому гуртожитку та мешканці категорично відмовляються співіснувати з ними.

На вигляд два пристойні чоловіки на камеру телебачення ITV розповідають, що з цією пандемією втратили роботу  і їм ніде жити. Один із них працював таксистом, інший – охоронцем у школі.

Обоє відвідують церкву Відвага, пастор Сано Гукасян якої купив квартиру, щоб вони мали, де жити. У кімнаті зроблений ремонт та встановлені два двохповерхові ліжка.

Скрін з відео. Пастор церкви Відвага
Скрін з відео. Пастор церкви Відвага

На сьогодні гуртожиток має статус ОСББ і співвласники вважають, що безхатькам не місце в їхньому будинку. На усіх мешканців є спільна душова і кухня, а тому, вважають мешканці будинку, не можуть незнайомі люди, які не перебувають у родинних стосунках з ніким із проживаючих, знаходитися у будинку. Для цього, на їхню думку, має бути письмова згода усіх мешканців ОСББ.

Натомість юрист на відео трактує ситуацію по-іншому. Він стверджує, що у ситуації, що склалася закон про реалізацію прав мешканців гуртожитків на це приміщення вже не розповсюджується. Людина, яка набула прав власності у ОСББ має право будь-коли у неї вселитися і користуватися своїм майном на власний розсуд.  В ОСББ є спільна власність і людина, яка мешкає у будинку має право користуватися цим майном на загальних засадах.

На разі співвласники подали позовну заяву у правоохоронні органи, мотивуючи тим, що у проживаючих немає документів на квартиру.  Але пастор церкви виганяти людей на вулицю покищо не збирається.

«Якби я заселив людей з вулиці, опущених, які вживають алкоголь, то можна б було зрозуміти. Але це звичайні люди, які не мають коштів на те, щоб винайняти квартиру і церква змогла їм допомогти, то, що тут поганог? – запитує пастор.

Він збирається з мешканцями судитися. Вочевидь, що конфлікт розв’яже тільки суд.

Поділіться статтею

Тіна Кароль

Тіна Кароль одягла хустинку, але компенсувала “бабусин” аксесуар вбранням: суцільні вирізи — все для Балана

0
Українська поп-діва Тіна Кароль володіє відмінним почуттям стилю, адже навіть "бабусина" хустинка виглядає на ній надзвичайно.
Таюне і Олег Винник

Олег Винник посеред концерту встав перед Таюне на коліно: таємна дружина повелителя вовчиць більше не таємна

0
Пара Олега Винника і Таюне є однією з найтаємничих у всьому українському шоу-бізнесі, але публіка вже давно впевнена, що вони дійсно пара.
Алла Пугачова

Алла Пугачова без перуки та гриму заховалася у квітах в чому мати народила: фото опублікував Максим Галкін

Алла Борисівна ще за часів молодості вміла епатувати, втім, розмінявши 8-й десяток взагалі лишилася всіх комплексів.
Валентина Хамайко

Мама чотирьох дітей Валентина Хамайко була помічена у пологовому будинку: чекають на п’ятого? (ФОТО)

0
Українська журналістка і телеведуча Валентина Хамайко до своїх 39 років встигла стати мамою чотирьох дітей, а де четверо, там і п'ятеро.
Святослав Вакарчук та Руслана

Руслана, Святослав Вакарчук та інші знаменитості, які прорвалися в політику, але швидко збагнули помилку

Шоу-бізнес і політика для більшості вважається несумісними поняттями. Втім, дехто зі знаменитостей примудрився змінити свій профіль діяльності.

Популярне

Останні новини