П’ятниця, 5 Березня, 2021

На Рівненщині сусіди вигнали безхатьків з квартири, придбаної для них благодійником

Благодійник, пастор церкви, придбав для безхатьків квартиру у колишньому гуртожитку та мешканці категорично відмовляються співіснувати з ними.

На вигляд два пристойні чоловіки на камеру телебачення ITV розповідають, що з цією пандемією втратили роботу  і їм ніде жити. Один із них працював таксистом, інший – охоронцем у школі.

Обоє відвідують церкву Відвага, пастор Сано Гукасян якої купив квартиру, щоб вони мали, де жити. У кімнаті зроблений ремонт та встановлені два двохповерхові ліжка.

Скрін з відео. Пастор церкви Відвага
Скрін з відео. Пастор церкви Відвага

На сьогодні гуртожиток має статус ОСББ і співвласники вважають, що безхатькам не місце в їхньому будинку. На усіх мешканців є спільна душова і кухня, а тому, вважають мешканці будинку, не можуть незнайомі люди, які не перебувають у родинних стосунках з ніким із проживаючих, знаходитися у будинку. Для цього, на їхню думку, має бути письмова згода усіх мешканців ОСББ.

Натомість юрист на відео трактує ситуацію по-іншому. Він стверджує, що у ситуації, що склалася закон про реалізацію прав мешканців гуртожитків на це приміщення вже не розповсюджується. Людина, яка набула прав власності у ОСББ має право будь-коли у неї вселитися і користуватися своїм майном на власний розсуд.  В ОСББ є спільна власність і людина, яка мешкає у будинку має право користуватися цим майном на загальних засадах.

На разі співвласники подали позовну заяву у правоохоронні органи, мотивуючи тим, що у проживаючих немає документів на квартиру.  Але пастор церкви виганяти людей на вулицю покищо не збирається.

«Якби я заселив людей з вулиці, опущених, які вживають алкоголь, то можна б було зрозуміти. Але це звичайні люди, які не мають коштів на те, щоб винайняти квартиру і церква змогла їм допомогти, то, що тут поганог? – запитує пастор.

Він збирається з мешканцями судитися. Вочевидь, що конфлікт розв’яже тільки суд.

Поділіться статтею

Сергій Притула

Сергій Притула різко висловився про інтелект українських зірок та розповів чого насправді варті знаменитості

Сергій Притула завжди відрізнявся прямолінійністю характеру. Мабуть, за це його і полюбила вся країна.
Трагедія судді шоу

Слава Фролова втратила доньку, та розповіла про це лише через багато років: драма судді “Україна має талант”

Вона давно зберігала мовчання, але все ж таки вирішила розповісти свою історію.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Мішина не витерпіла та розповіла про образи на обранця: “Людина, яка готова тебе знецінити та засудити”

Ксенія Мішина неодноразово розповідала про свій досвід, і не втомлюється розповідати знову.
Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова показала у мережі, кому належить Максим Галкін: публічно та безсоромно осипала компліментами

Подружжя Галкіна та Пугачової викликало неоднозначну реакцію у багатьох. Втім, справжньому коханню плітки - не заважають. Алла Борисівна не цурається почуттів.

Популярне

Останні новини