Робота громадського транспорту під час повітряної тривоги: кияни створили петицію, на яку дав відповідь Кличко

Нещодавно на сайті Київради була зареєстрованачергова петиція. На цей раз ситуація з рухом транспорту.  Головне питання чи можливо дозволити громадському транспорту їздити по місту, під час повітряної тривоги. Громадяни вимагають, аби рішення зупиняти транспорт відмінили. Багато скарг та нарікань через незручності та небезпеку. Люди бояться за своє життя і не виходять з маршрутів, просто сидять і чекають поки водій поїде далі – таку заяву зробив Олександр Гречко, він і є автором петиції та аналітиком у транспортних питаннях. Також, на думку спеціаліста, рішення нарікає безпеку мешканців міста, які мають шукати притулок у розгар небезпеки серед вулиці.

Зупинка у
Зупинка у столиці України

Текст петиції виглядає так: “Рішення зупиняти транспорт під час повітряних тривог є недоречним та смертельно небезпечним для громадян. Цей закон писали і приймали ті люди, які не користуються громадським транспортом і не підозрюють як проходить цей процес. Не представлена статистика, яка мала би обгрунтованість рішеня та  факти,що ракети летять саме в автобуси та тролейбуси. До того ж, деякі тролейбуси і автобуси їздять під час тривоги. Така сама ситуація з таксі.

М
Міський транспорт

Якщо це рішення не буде відхилене, люди будуть повинні платити більше, а проблеми з працевлвштуванням зараз є у багатьох. Або ж можливий варіант користуватися власним транспотом, але такий варіант не є доступним для багатьох.

Дана петиція зібрала 6105 підписів, її розглянули, але рішення мешканців столиці не тішить, тому що воно залишається незмінним. Володимир Кличко заявив: “рух громадського транспорту під час повітряної тривоги неможливий”. Таке рішення прийняла Рада оборони міста, на яке мер столиці не має впливу. Щодо перегляду петиції мер зявив, “Переглядати цей закон можна буде лише тоді, коли ситуація стане повністю стабільною”.

Схожі новини