Ксенія Мішина випадково проговорилася, куди її везе Еллерт відзначати Новий рік: містечко не з дешевих

Понад 4,5 мільйона українців пильно слідкували за неймовірно романтичною історією акторки, гумориста та бізнесмена. За серце зірки “Кріпосної” боротьба йшла запекла.

Потенційним обранцям на що тільки не доводилося піти, аби дівчина звернула на них увагу. Проте, вибір холостячки припав на автора популярної гумористичної передачі – Олександра.

За словами головної героїні шоу, закохані продовжили свої стосунки після проекту й одразу почали жити разом. На днях Ксенія Мішина відправилася на відпочинок з коханим. Жінка похизувалася своєю подорожжю. Курорт – один з елітних в Україні.

Відпочивати пара поїхала у Буковель. Про це стало відомо, коли акторка вирішила порадувати підписників відповідями на популярні питання. Звісно, прихильників цікавив святковий відпочинок новоутвореної пари.

Ксенія поспішає на свій літак

Закохані вирішили влаштувати справжню романтичну подорож і відправилися у гори літаком. Очевидно, що дівчина трохи хвилювалася, адже Еллерт запитав фанатів, чи бояться вони подорожувати повітряним транспортом.

Врешті-решт, Ксенія замилувала мережу відмінними українськими краєвидами. Цікаво, що діти на цьому відео пари не з’явилися.

Мішина натякнула про свою подорож

Буковль цього року користується попитом в українців, хоча ціни за проживання на курорті стартують від 150 доларів.

Коли пара відправиться у медовий місяць?

Весілля Мішиної та Еллерта – питання, яке цікавить вже не перший день всіх прихильників. Видно неозброєним оком, що почуття між молодими людьми справжні.

На пост-шоу “Холостячка” обидва з молодят буквально не відходили один від одного. Ксенія постійно тримала свого коханого за руку. Проте, дата весілля досі не відома.

Потенційне подружжя говорить, що у планах одруження таки є. Молодята планують влаштувати спокійний вечір лише для своїх близьких та друзів. Після весілля пара планує подорожувати.

Проте, планами своїми воліє поки на ділитися.

Схожі новини