Кіркоров в образі папи Римського спровадив геть Старий рік: величності поп-короля позаздрить навіть Пугачова

Схоже, не лише українські зірки прагнуть пошвидше попрощатися з 2020 роком.

І якщо українські зірки прискорюють відхід Старого і прихід нового року на особистих сторінках у мережі, то російський поп-король Філіп Кіркоров вирішив. що треба з розмахом.

Співак взяв участь у Новорічному шоу, де постав у образі короля або папи Римського, саме з ними його порівняли прихильники. він виголосив цілу промову. аби Старий 2020 рік пошвидше пішов і забрав з собою усі негаразди.

https://www.instagram.com/p/CJdHbsZh8dt/

Шанувальники його творчості оцінили виступ Філіпа кіркорова та його дійсно королівський костюм. Звісно, образ Зайчика, Сніговика та інших казкових новорічних персонажів не для нього, а ось королівська мантія та корона – саме те, що потрібно.

У коментарях фоловери не стрималися і засипали поп-кородля компліментами та жартівливими зауваженнями. Зокрема дехто зауважив, що Філіп Кіркоров став ще одним дозволювачем приходу свята.

Прихильники бурхливо відреагували
Прихильники бурхливо відреагували

А от декому дуже навіть сподобалося. І звернули увагу не стільки на постановку, скільки на вимову артиста, яка нічим не відрізнялася від мови корінних італійців.

До того ж, дехто з тих, хто мешкає в Італії поскаржилися на те. що їм набридло сидіти на карантині і вони самі з задоволенням попрощалися б зі Старим роком, який приніс таке випробування.

Крім компліментів та схвальних відгуків. не забули прихильники поп-короля і залишити йому та його родині привітання з Новим роком.

Зауважимо, що раніше українська співачка Оля Полякова нарвалася на критику через спільний виступ з Філіпом Кіркоровим на музичному фестивалі “Парус” в Дубаї. тоді співачка дуже розсердилася на своїх прихильників, зауваживши, що російський співак не має нічого проти України і теж хоче, аби між країнами настав мир.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини