Екс-віагрянка Віра Брежнєва провела романтичний вечір в компанії жінки: Меладзе не коментує

Віра Брежнєва, схоже не любить сумувати на одинці. Зірка вирішила провести вечір у кіно з близькою людиною.

Українська зірка та популярна співачка Віра Брежнєва показала, як відпочиває у святкові дні. Для того, щоб гарно провести час артистка обрала атмосферний кіноперегляд.

Собі у компанію жінка взяла подружку, яка збила з пантелику всіх прихильників екс-учасниці гурту “ВІА Гра”, заявивши у сторіз, що готується до романтичного вечора зі співачкою.

Здавалося, що це прямий натяк, що дуже скоро ми дізнаємося про те, що на Меладзе та Брежнєву чекає розлучення.

Проте, з іншого відео зрозуміло, що жінки так жартують. У наступному відео вже сама Віра розповідає, що на неї з подружкою чекає не тільки кіно, а ще й доміно. На додаток зірка чарівно посміхнулася. На фоні заграли титри до фільму.

Вечір з подругою

Редакція “Сенсації” з’ясувала, ким є супутниця співачки. Зірка не приховує своєї подружки.

Віра Брежнєва в Instgram на своїй сторінці тегнула супутницю. Нею виявилася Тетяна Булигіна, засновувачка московського лекторію. Судячи з дописів обох жінок, їхня дружба триває вже давно.

Які стосунки Віри Брежнєвої з її чоловіком Костянтином Меладзе?

Ця відома пара одружилася ще у 2015, проте, у вересні минулого року у мережі з’явилися чутки про те, що зіркова співачка та талановитий композитор вирішили розлучитися. Щобільше, користувачі соціальних мереж почали говорити про те, що новою пасією Костянтина стала молоденька учасниця “ВІА гри”, Ерика Герцег.

Дійсно, між музикантами добрі стосунки, проте інформацію про те, що артисти тепер разом – неправдива. На захист честі співачки Ерики виступив її концертний директор.

Меладзе сам розповів дружині про те, що побачив неправдиву інформацію, а Віра вирішила розставити всі крапки над “І”, щоб медіа не вірили чутками та прокоментувала новину.

Варто підмітити, що з того часу Віра Брежнєва в Інстаграмі стала більш відкритішою, щодо своїх стосунків та більше публікує світлин з коханим Костянтином.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини