Колишній учасник Холостячки пошкодував про участь в проекті: “Я пообіцяв, що не закохаюсь у Мішину”

Андрій Рибак повідав фанатам, про що шкодує найбільше.

Популярний учасник телевізійного шоу “Холостячка” Андрій Рибак, який досить довго вважався головним фаворитом Ксенії Мішиної зізнався, що дуже шкодує про те, що затримався на проекті. Справа у тому, що Андрій перед початком проекту познайомився з дівчиною на ім’я Аліна.

Що трапилося, те трапилося

Вона дуже сподобалося хлопцю і він пообіцяв їй, що не закохається у Ксенію. Але все пішло не по плану: Андрій не стримав почуттів.

“У мене дійсно були почуття до Мішиної в момент проекту. Це те, чого я боявся. Я опинився з дівчиною в закритих умовах, і сприйняв якусь прихильність, змагання з іншими чоловіками, симпатію, і драматизував її”, – розказав Андрій в інтерв’ю True Story, опублікованому в YouTube.

Також колишній учасник телевізійного шоу зазначив, що він занадто загрався і йому потрібно було покинути Ксеню раніше. Адже хлопець побачив між героїнею проекту та Аліною величезну різницю: за словами учасника Ксенія вимагала до себе занадто багато уваги та не відповідала при цьому взаємністю.

Аліна ж повністю відповідала вимогам учасника. Учасника задовільняла відповідь Ксенії про те, що за правилами шоу вона немає змоги показувати своїх почуттів, але цього пояснення виявилося недостатньо.

Розв’язка

Зрештою Ксенія Мішина обрала Олександра Еллерта, разом з яким, зараз дуже щаслива та готується до весілля. Андрій Рибак же залишився з коханою Аліною та публікує фотографії з нею.

Андрій Рибак з Аліною
Андрій Рибак з Аліною

Все ж доля вносить свої корективи і мабуть Андрію Рибаку таки не варто було йти на проект аби знайти своє кохання, адже його він зустрів раніше. Та певно це послужить гарним уроком для нього та наступних учасників телевізійного шоу у слідуючих сезонах.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини