Неділя, 16 Травня, 2021

Екс-віагрянка Вєра Брежнєва збентежила Костянтина Меладзе відвертим зізнанням: “Я люблю його ласкаві дотики”

Вєра Брежнєва та Костянтин Меладзе вирішили збентежити публіку відвертостями.

Здається, що у світі не існує речей, які були б здатні збентежити прихильників колишніх учасниць відомого російського гурту “Віагра”. Так, екс-віагрянки були змушені виступати у досить відвертих нарядах та приймати участь у кліпах з доволі відвертими костюмами. Та напроти, від дівчат точно ніколи не чекали відвертих зізнань, що стосуються їх особистого життя, адже вони підписували контракт з Костянтином Меладзе. А новини про їх особисті драми хвилею змивали телебачення одразу після того, як вони покидали музичний гурт.

Весілля Вєри Брежнєвої та Костянтина Меладзе

Останній згодом одружився на свої підопічний, але відверті фотографії все ж дозволяє їй  публікувати. Костянтин Меладзе і Вєра Брежнєва одружилися декілька років тому. Чим сколихнули російський шоубіз, адже це було дійсно несподівано.

Історія досить схожа на історію кохання Потапа та Насті Каменських, коли пара спочатку зовсім не лагодила між собою, а потім з головою поринула у роман і щасливо проживає у шлюбі.

Фото Вєри Брежнєвої

Нещодавно Вєра Брежнєва опублікувала нове фото: виконавиця постала перед прихильниками з оголеними плечами та мінімум макіяжу. Та доволі цікаво підписала свою публікацію:

“Я завжди йому рада. Завжди хочу його, завжди дуже чекаю на нього. Люблю його ласкаві дотики, особливо взимку. Сонце. Мені здається, що я сонячна батарейка.”

Здається, що частина прихильників Вєри вже вспіла почервоніти, поки дочитала публікацію до кінця. Але з контексту посту Брежнєвої зрозуміло: саме цього ефекту вона  намагалися дістатися.  Що тільки не зробиш, аби привернути увагу!

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини