П’ятниця, 5 Березня, 2021

Філіп Кіркоров здійснив одну з найбільших фантазій усіх дітей на планеті: чаклунство коштує недешево

Цікаво хто саме з родини Кіркорових обожнює Гаррі? Алла-Вікторія чи Мартін-Крістін?

Відомому російському співаку болгарського походження блискучому Філіпу Кіркорову замало того, що він король естради. Він також хоче бути найкращим батьком для своїх дітей.

До речі, як і добра половина планети Земля.

Діти Філіпа

Нагадуємо, що у Філіпа є двоє дітей від невідомої жінки: Алла-Вікторія девяти років та Мартін-Крістін восьми років. Діти неймовірно схожі на свого батька. Можливо коли Мартін підросте, відрізнити його від Філіпа буде нереальною місією.

Філіп останнім часом жорстко вдарився у батьківство. І це не може не радувати, бо Філіп дуже відповідально підійшов до теми становлення батьком. І зараз зрозуміло, що він точно був до цього готовий.

Штати зводять з розуму

Новорічні канікули Філіп Кіркоров вирішив провести із своїми дітьми в Об’єднаних Штатах.

Та останнє stories співака може звести усіх російських та українських дітей з розуму. Тому, що артист відвідав з Аллою та Мартіном музей студії Universal. Для тих хто не знає: там знаходяться декорації із знімального майданчика франшизи “Гаррі Поттер”.

Філіп Кіркоров у музеї студії Universal
Філіп Кіркоров у музеї студії Universal

Декорації влаштовані таким чином, що здається, що ти знаходишся безпосередньо у чарівному світі хлопчика, що вижив. Там присутня і чарівна алея, і мітли, і магазин з чарівними паличками. Діти можуть спробувати себе у закляттях.

Та судячи з відео, цей подарунок Кіркоров зробив собі, а не своїм дітям. Адже його обличчя виражає більше щастя, ніж у його доньки та сина.

Доречі квитки до музею студії Universal неймовірно коштовні: один квиток коштує понад 150 доларів, а якщо ви не хочете чекати у кілометрових чергах, то маєте заплатити вдвічі більше, що становить середньостатистичну заробітну плату рядового українця.

Поділіться статтею

Чи повернеться до Ані Лорак її колишній чоловік

Після поневірянь Ані Лорак показала обручку та возз’єдналася з колишнім чоловіком: нарешті Мурат з родиною

Ані Лорак скандально розлучилася зі своїм чоловіком-турком. Втім, поп-діву знову помітили у компанії екскоханого. Як так сталося?
Легендарні зірки

Як виглядають діти та онуки радянських легенд: Юрія Нікуліна, Ірини Муравйової та інших улюбленців публіки

Фільми з їх участю стали безсмертною класикою, а на творчості акторів виросло не одне покоління. Погляньте, як виглядають нащадки легенд.

Популярне

Останні новини