Середа, 19 Травня, 2021

У мережі спливли архівні фото Ксенії Мішиної: правду про пластику “Холостячки” тепер не приховати

Ксенія Мішина - нова зірка українського телебачення. Попри загальне захоплення, ідеальність її зовнішніх даних підпадає критиці.

Сьогодні Ксенію Мішину вважають ледь не українською Анжеліною Джолі. Це й не дивно: високі благородні вилиці, пухкі губи, виразні очі та довге чорняве волосся. Все це про зірку серіалу “Кріпосна” та найвідомішу холостячку України.

Ксенія піклується про свою красу, проте, думка про пластичні операції не дає спокою нікому.

Редакція “Сенсації” знайшла унікальні архівні фото акторки, які показали, як виглядала жінка до того як стала популярною.

Ксенія Мішина на зйомках фільму

Зараз, звісно, на сторінках зірки неможливо знайти фото з перших зйомок або з перших кастингів.

Відомо, що за плечима Мішиної 30 проектів, де вона проявила себе, як талановита акторка. Проте, до кіно жінка прийшла не відразу.

Батьки Ксенії вважали, що їхня дитина має здобути солідну спеціальність. Саме тому відправили тендітну дівчину навчатися до економічного ВНЗ. Проте, творча душа не витримала всієї суворості даної науки. Мішина покине навчання та піде за покликом серця – у театральне.

Зараз велика рідкість знайти її давні фото, проте, завдяки фан-акаунтам акторки, які, до речі, були створені ще до того, як жінка здобула всеукраїнську популярність внаслідок участі у проекті “Холостячка”, можна відшукати перші фотографії з різних проектів.

Унікальне фото Ксенії Мішиної з часів юності

Виявляється декілька років тому Ксенія носила каштанове волосся. Звісно, чорняве волосся робить її по-справжньому роковою красунею.

Чи робила Мішина пластику?

За словами зірки – ніколи. Проте, косметолога відвідує регулярно. Про це дівчина розповідає на своїй сторінці в Instagram.

Щодо уколів краси або підтяжок – немає ні слова.

Ксенія дійсно відрізняється зараз від тої дівчини, яку можна зустріти на давніх фото трьох та чотирьох річної давнини. Проте, людям властиво змінюватися з роками зовнішню, худати та гладшати.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини