Лідія Таран після відпочинку потрапила на лікарняне ліжко: поїздка до Туреччини не минула безслідно

Лідія Таран поскаржилася на вимушений карантин.

Українська телеведуча Лідія Таран нещодавно повернулася з відпочинку у Туреччині, де проводила час зі своєю донькою Василиною. При цьому телеведуча поскаржилася, що в готелі, де вони відпочивали. їм дали неправдиву інформацію щодо розваг і дівчата взяли з собою маски та ласти в надії поплавати.

Проте найбільший сюрприз чекав на зіркову ведучу та маму після повернення з відпочинку. Здавши тест, Лідія Таран зрозуміла, що таки захворіла на коронавірус. Зауважимо, це не перший карантин ведучої за цю зиму. Раніше вона разом з донькою перехворіла на ангіну і з задоволенням ділилася з прихильниками спільними заняттями.

Цього ж разу Лідії Таран пощастило менше. Вона зауважила, що цього разу її перебування на самоізоляції контролює додаток “Дія”, який, за словами ведучої, попросив у неї надіслати аж 3 знімки з підтвердженням того, що Лідія Таран перебуває вдома.

До того ж ведуча зізналася, що хотіла б провести цей час на роботі з колегами, а не вдома, дивлячись серіали і ковтаючи ліки.

Прихильники з усіх сил намагаються підртимати улюблену телеведучу і діляться своїм досвідом перебігу хвороби. Ті, кому так само не пощастило, як і Лідії Таран, зауважили, що з такими темпами додаток вивчить інтер’єр кожної квартири до найменших деталей.

Крім того, вони зізналися, що хворіють всі, хто перебував останнім часом у Туреччині, що теж певною мірою засмутило прихильників телебілявки.

Підписники побажали Лідії таран швидкого одужання і легкого перебігу хвороби, адже дехто і досі бореться з наслідками захворювання.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини