Понеділок, 8 Березня, 2021

Переможниця “Танців з зірками” Юлія Саніна покинула чоловіка і сина та гайнула у теплі краї: “Вперше сама”

Рок-діва Юлія Саніна відправилася на відпочинок без рідних. У мережі дівчина поділилася новими для себе відчуттями та емоціями.

Юлія Саніна знову вирушила на відпочинок у теплі краї. Але цього разу співачка вирішила випробувати новий для себе вид подорожі. Вона поїхала на інший кінець світу сама.

Раніше дівчина вже їздила відпочивати до Єгипту. Але тоді їй необхідне було перезавантаження та відпочинок після виснажливої участі у “Танцях з зірками”. Крім того, тоді вона була разом з чоловіком та сином.

Юлія Саніна з чоловіком та сином
Юлія Саніна з чоловіком та сином

На своїй сторінці у мережі Інстаграм співачка поділилася новими знімками з самостійної подорожі Колумбією. На них артистка прогулюється вулицями міста Медельїн.

У дописі Юлія Саніна зізналася, що на відпочинку перебуває сама, без чоловіка та сина. Вона відмітила, що для неї це дуже незвичні відчуття, адже перед цим вона розлучалася з рідними надовго лише під час участі у проекті “Танці з зірками”.

Незважаючи на те, що рідних поруч немає, співачка все одно відчуває їхню підтримку та любов.

Прихильники ж Юлії Саніної не припиняють цікавитися, чому рок-діва поїхала відпочивати сама. Хоча дехто переконаний, що побути на самоті з собою теж корисно.

Проте самій Юлії Саніній такий формат відпочинку дуже незвичний. адже їй часто хочеться звернути увагу чоловіка на якісь красиві або незвичайні речі. Але при цьому зірка знайшла спосіб ділитися з близькими і прихильниками вражаючими моментами подорожі.

Підписники зірки запевнили її, що це нормально, адже самі так само не можуть відпочивати без рідних і поділитися з ними своїми емоціями та відчуттями.

Про мотиви ж такого вчинку дівчина поки не розповідає. Ймовірно, шукає нові ідеї для творчості або захотіла якийсь час побути наодинці з собою.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини