Неділя, 16 Травня, 2021

Учасниця гурту НеАнгели Вікторія Сміюха у центрі уваги: оскандалилася чи невдало привернула до себе увагу?

Вікторія Сміюха продовжує епатувати. Чого не зробиш заради слави.

Учасниця музичного гурту “НеАнгели” Вікторія Сміюха неодноразово ставала у центрі скандалів та не гнушалася привертати увагу до своєї персони різними способами. Адже популярність зазвичай будується не тільки завдяки хорошому вокалу та безперечному шоу.

ОАЕ

Зараз Вікторія знаходиться у Дубаї. Де вирішила, скоріш за все, добре заробити, як і велика частина зірок української та російської естради. Саме звідти і були опубліковані світлини на її Instagram сторінці, що викликали неабиякий ажіотаж.

Епатажне фото

На фото співачка сфотографована разом з MARUV на чорному глянцевому столику. Вікторія вдягнена у сукню,а MARUV знаходиться у своєму сценічному костюмі. Співачка вирішила відірватися по повній та показала “дива розтяжки”. Таким чином фото набуло дещо неоднозначного характеру і користувачі мережі Instagram одразу ж це примітилт. На співачок обрушилися, як компліменти, так і гнилі помідори.

Багатьом не сподобалося, що Вікторія намагається копіювати Анну. А Анна, насамперед, взагалі має безліч хайтерів через характер її виступів, що загалом завжди 18 +.

Співачок буквально затравили в коментарях.

Скріншот сторінки співачки

І навіть краса та стрункий стан артисток не рятує ситуації. Здається, що Вікторію це не дуже хвилює. Чи може вона настільки зайнята що не може прочитати коментарі від своїх прихильників та аудиторії?

У кумирів є кумири

Також стає зрозуміло, що Вікторія Сміюха являється фанатом творчості співачки MARUV. Адже неангелу неабияк захотілося поділитися виступами епатажної діви, і навіть сексуальний характер танцювальних па, що відбувалися на сцені не зупиняє її.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини