П’ятниця, 5 Березня, 2021

Маша Єфросиніна втерла носа Насті Каменських щасливими зимовими знімками: не Мальдіви, але теж непогано

Українська телеведуча Маша Єфросиніна провела свята вдома. Проте зірка вважає, що пощастило їй з цим набагато більше, ніж деяким її зірковим колегам.

Поки Настя Каменських, Оля Полякова та інші українські знаменитості прагнуть перечекати холоди у теплих краях, телеведуча Маша Єфросиніна, навпаки, сповна насолоджується по-справжньому зимовою погодою.

Телезірка виклал відразу кілька серій зимових знімків, на одному з яких влаштувала зимовий пікнік з чаєм та солодощами просто у себе у дворі, показавши, що чудово можна відпочити і без Мальдівських пляжів.

Таким чином ведуча вирішила натякнути Насті Каменських, що не обов’язково за щастям їхати за тридев’ять земель і показувати сніданки в басейні.

Прихильники оцінили почуття гумору улюбленої телеведучої, відмітивши при цьому її позитивний настрій, оптимізм та вміння радіти життю.

Саме такі коментарі залишили прихильники під серією світлин телезірки. Вони відверто захоплюються вмінням Маші Єфросиніної відпочивати вдома і отримувати та ділитися еміціями, не гіршими, ніж на Мальдівах. Очевидно, що підписники люблять ведучу за її простоту та відкритість.

Друга серія світлин, якою поділилася Маша Єфросиніна, повністю доповнює попередню. І хоча на ній дівчина теледіва позує без куртки, їй все одно холодно. Як зазначає вона сама, найкращим індикатором холодно їй чи ні, є її ніс. Саме на це ведуча і попросила звернути увагу прихильників.

Вони, до речі, оцінили знімки, зауваживши, що на неї приємно дивитися. Про-перше через відсутність виставлених язиків та оголених частин тіла, а по-друге, завдяки позитивному настрою та щирим емоціям.

Зауважимо, що підписники Насті Каменських неодноразово натякалим улюблениці на те, що деякі її знімки, особливо з виставленим язиком та оголеними частинами тіла, почали їх дратувати і вони радіють світлинам, на яких співачка одягнена.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини