Понеділок, 8 Березня, 2021

Максим Галкін показав, як вони з сином Гаррі проводять час по-чоловічому: привчає хлопчика бути самостійним

Максим Галкін дуже любить їхніх з Аллою Пугачовою дітей і не втрачає можливості поділитися їхніми успіхами та часом, проведеним з ними.

Відомий російський гуморист Максим Галкін з задоволенням ділиться моментами життя двійнят Лізи та Гаррі. Найчастіше зіркові брат з сестрою з’являються на фото або відео разом. Проте цього разу на відео потрапив лише син артиста.

Максим Галкін поділився, що його син просто обожнює різну техніку, тож з задоволенням допомагає зірковому батькові міняти лампочки. Також артист поділився й історією появи такої великої люстри у себе вдома.

Він зізнався, що будучи у Франції шукав собі незвичний предмет інтер’єру. Проте знайшов бажане лише кілька років тому. Максим Гаклін зауважив, що коштувала йому така дерев’яна люстра не набагато дорожче, ніж найпростіша сучасна. Але перед використанням ще треба було її відреставрувати і дещо замінити.

Артист розповів, що люстра, коли опускається, не вмикається, тож заміна лампочок в ній нелегка справа. Хоча разом з сином вони з нею добре справляються.

Прихильники зізналися, що ніколи б не здогадалися, що люстра повністю дерев’яна, адже виглядає чудово. При цьому вони були приємно вражені тим, як Максим Галкін знаходить спільну мову з дітьми і залучає сина до всіх чоловічих справ по дому.

Підписники не могли не поділитися своїми ідеями щодо того, як полегшити процес заміни лампочок, адже доводиться постійно тримати в голові які саме потрібно замінити. Сам же артист подякував прихильникам за ідеї і з задоволенням поспілкувався з ними на цю тему.

Очевидно, що Максим Галкін любить показувати не лише дітей, а й помешкання. І розповідає про те, як живе зіркова родина. Особливо радує прихильників те, що зіркові батьки самі багато чого робить по дому і залучають до цього дітей.

Більше про життя зіркової родини дивіться у відео:

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини