Вівторок, 18 Травня, 2021

Чоловік Ірини Білик бачить сина рідко, спілкується з ними скайпом та готує сам: сімейне життя поп-діви

Ірина Білик - відома українська співачка за плечима має безліч шлюбів та стосунків. Здавалося, останнє заміжжя - одне з найуспішніших, проте, чоловік

Особисте життя Ірини Білик – одна з найбільш обговорюваних тем. Українська Мадонна переплюнула всіх зірок за кількістю шлюбів та молодих обранців. Мабуть, більше чоловіків у шлюбі мала тільки Алла Борисівна Пугачова.

Нині відома українська білявка щаслива разом з відомим фотографом Асланом Ахмадовим. Попри відстань та різницю у віці у 3 роки, пара почувається дуже щасливою.

Чим живе та займається чоловік Ірини Білик?

Аслан Ахмадов – це відомий фотограф. Його роботи продавалися на аукціоні та коштували понад 3 тисячі фунтів. Крім цього, чоловік займається зйомкою документального кіно та вже спробував себе у ролі продюсера.

Він працював з такими знаменитостями, як Людмила Гурченко та Ада Роговцева. Знімав кліп для Філіпа Кіркорова.

У 2015 році у пари Білик та Ахмадова народився син. Хлопчика виносила сурогатна матір. Зараз дитина проживає з Іриною.

Є одне захоплення у фотографа, про яке він говорить кожен раз у своєму блозі в Інстаграмі. Чоловік дуже полюбляє знаходити та фотографувати раритетні двері.

“Я дуже люблю фотографувати двері. У мене ціла колекція цих фотографій, зроблених під час моїх поїздок, в різні країни. Часом вхід в житло, немов живописне полотно, красномовно розповідає, про життя міста та, про його мешканців”

Які стосунки в пари?

Аслан проживає у Москві, а його дружина вирішила лишитися у Києві. Тут її старший син живе з потенційною невісткою. До речі, з дівчиною в Ірини дуже гарні стосунки.

Співачка не раз розповідала, що вимушена спілкуватися по скайпу з коханим. Проте, до Росії декілька візитів жінка робила. За це її намагалися цькувати активісти, проте, підстав реальних не було, адже Ірина відвідувала сусідню державу виключно з особистих цілей.

Аслан Ахмадов самостійно готує собі сніданок.

Живе у Москві чоловік сам. Навіть побутом вимушений займатися власноруч. Він неодноразово показував у своєму блозі в Інстаграмі те, як готує сніданок.

Поділіться статтею

Сергій Звєрєв

Куди пропав найвідоміший стиліст Сергій Звєрєв: як виглядає, хто оточує зірку та чому ховається від публіки

Він автор легендарної фрази "Звєда в шокє" і найбільш відомий стиліст сучасності. Сергій Звєрєв, куди він пропав з екранів?
Максим Степанов

Трьох міністрів відправили у відставку: серед них опинився і Максим Степанов з МОЗ. Що буде з вакцинацією?

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов - більше не буде займатися питаннями нашої вакцинації. Сьогодні народні депутати проголосували "за" його відставку.
Анна Цуканова в Єралаші

Як склалося життя капловухої дівчинки з “Єралашу” Анни Цуканової: їй вже за 30 і вона мама двох дітей

0
Всі, хто дивився "Єралаш", пам'ятають кумедну капловуху дівчинку з веснянками. Звуть її Анна Цуканова і зараз вона вже далеко не дівчинка.
Джамала

Джамала розповіла про трагедію, яка сталася в її сім’ї та залишила слід у житті: “Навіть не дали поховати”

Співачка Джамала розповіла у деталях про страшні речі, які довелося пережити її родині.

Популярне

Останні новини