Стало відомо, скільки Влад Яма витратив на розкішну відпустку в Маямі: цих грошей вистачить на 5 років життя

Зірки, незважаючи на карантин, не шкодують коштів на свій відпочинок. Шиканути вирішив і Влад Яма.

Тиждень тому Влад Яма спантеличив всіх своїх прихильників та критиків новиною про те, що він збирається покинути нашу країну. Танцюрист разом з родиною виконав надскладну подорож у Сполучені Штати Америки.

Перші враження – відмінні. Чоловік розповідав, що у Маямі всі люди привітні, посміхаються та відкриті до спілкування. Під час відпустки Яма зустрів своїх давніх друзів-зірок: телеведучий Анатолій Анатоліч разом зі своєю дружиною відомою піар-менеджеркою тут відпочиває не вперше.

Запросив шоумен родину Влада Ями на барбекю.

Дві зіркові родини провели гарно час.

Телеведучий вважає, що секрет успішних людей – в їх оточенні. Влада Яму з дружиною Анатоліч вважає ідеальною компанією.

Варто зазначити, що ведучий розповів, що вартість його будиночка в Штатах складає близько 350 тисяч доларів.

Скільки коштує відпочинок Влада Ями?

Почнемо з квитків. Редакція “Сенсації” обрала навманець дату та вирішила протестити, скільки буде коштувати найдешевший квиток на одну персону до сонячного Маямі.

Найдешевші квитки

Розцінки не лякають, якщо не зазирнути глибше. Це ціни на квитки економ-класу. Варто зазначити, що з Києва до Флориди понад 15 годин летіти літаком, тож у вузенькому кріслі та без повноцінного харчування вам буде важкувато.

Ціни на орендоване житло вражають.

На популярному сайті оренди житла у США можна знайти у Маямі як квартиру, так і повноцінну віллу. Звісно, що кожен відпочивальник захоче пожити у приватному будиночку, десь неподалік від моря.

Ціни на квартири у місті здаються недорогими – приблизно 1-2 тисячі доларів на місяць, а, ось за віллу, вам доведеться заплатити понад 8 тисяч доларів США.

За такі гроші, що пропонують орендодавці, родина може жити у Києві пів року та ні в чому собі не відмовляти.

Що ж, відпочинок у Влада Ями – не з дешевих.

Схожі новини