Понеділок, 8 Березня, 2021

Дружина Дантеса Надя Дорофєєва поділилася найбільш хвилюючим моментом у житті: “Вже не терпиться”

Надя Дорофєєва стала одним з зіркових тренерів проекту "Голос країни". Разом з командою співачка з нетерпінням очікувала перших виступів у новому сезоні.

Співачка і екс-солістка гурту “Время и Стекло” Надя Дорофєєва стала одним з зіркових тренерів вокального проекту “Голос країни”, зайнявши місце поруч з Тіною Кароль, Олегом Винником та Дмитром Монатіком.

Співачка рідко ділилася дописами до того моменту, поки не було оголошено дату виходу чергового сезону. Але, нарешті, зустрівшись, всі були невимовно щасливі і багато фотографувалися і сміялися.

Надя Дорофєєва з колегою Дмитром Монатіком
Надя Дорофєєва з колегою Дмитром Монатіком

Під час карантину тренери активно працювали, набираючи свою команду шляхом сліпих прослуховувань. Надя Дорофєєва зауважила, що у неї найкраща команда виконавців, у якій вона впевнена. Артистка зізналася, що з нетерпінням чекає можливості представити глядачам свою команду виконавців.

А прихильники, у свою чергу, підтримали улюблену виконавицю та її підопічних. Тож не дивно, що напередодні артистка з нетерпінням чекала перших виступів своїх підопічних.

Сама співачка поділилася у своєму Інстаграм найемоційнішими моментами першого випуску нового сезону “Голосу країни”.

Зокрема, на одному з відео з’явилося і попередження для чоловіка співачки Володимира Дантеса, яке залишив колега співачки Дмитро Монатік. А все через доволі відкритий наряд Наді Дорофєєвої та її доволі близьке спілкування з колегою по проекту Олегом Винником.

Надя Дорофєєва з колегою Олегом Винником
Надя Дорофєєва з колегою Олегом Винником

Сама ж артистка отримувала задоволення від участі у вокальному шоу і з задоволенням ділилася гарним настроєм з глядачами, колегами та ведучими. Крім того, в перервах між виступами вона і сама встигла влаштувати невеликий концерт у тренерському кріслі, заспівавши свій хіт “Горит”.

Що ж, сезон обіцяє бути настченим, цікавим та емоційним.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини