Четвер, 4 Березня, 2021

Зіркові пари, яких звели службові романи: Зіброви, Сумська і Борисюк, Саніна і Бебко та інші

Робота з другою половинкою може як зміцнити стосунки, так і зародити їх та допомогти розвинути. Як діє другий варіант на собі відчули наші наступні герої.

Побутує думка, що спільна діяльність може зруйнувати навіть найміцнішу родину та поставити під удар найромантичніші стосунки. Проте це стосується далеко не всіх пар. Деякі пари українського шоу-бізнесу утворилися саме на основі творчості та спільної роботи.

Так сталося з однією з найміцніших зіркових родин Павла та Марини Зібрових. А познайомилися вони 25 років тому на одному з творчих вечорів, де чоловік закохався у дівчину з першого погляду. Підкорити серце Марини павлові було дуже непросто, адже за плечима у красуні теж був невдалий шлюб.

Павло Зібров з дружиною та донькою Діаною
Павло Зібров з дружиною та донькою Діаною

Проте зрештою наполегливість Павла Зіброва розтопила серце норовливої красуні і вона відповіла артистові взаємністю.

Так само об’єднала любов до сцени і співачку Настю Каменських та її чоловіка, співака і продюсера, Потапа. За історією цієї пари спостерігала, без перебільшення, вся країна. Саме Насті приписували статус розлучниці між репером та Іриною Горовою.

Проте пара довгий яас старанно приховувала свої стосунки і лише у 2017, коли гурт “Потап і Настя” поставив роботу на паузу, пара заговорила про свої відносини. А ще через два роки Потап повів Настю Каменських під вінець.

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Не стала винятком і зіркова пара Ольги Сумської та Віталія Борисюка. До шлюбу з ним, Ольга вже встигла приміряти на себе роль дружини з Сергієм Паперним. Проте пара розійшлася через постійні сварки, пов’язані з діяльністю головної Роксолани країни.

Через деякий час Ольга та Віталій почали зустрічатися, а згодом і одружилися. Другий чоловік терпляче ставиться до спілкування з чоловіками, квітів від них та деяких сцен за участю його дружини, оскільки розуміє та приймає її світ.

Незважаючи на це, Ольга та Віталій теж сваряться, миряться і разом долають всі сімейні негаразди.

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Не оминула доля створити зіркову родину і фронтвумен гурту “The Hardkiss” Юлію Саніну та її чоловіка і продюсера Валерія Бебко. Пара познайомилася ще тоді, коли нікому не відома журналістка Юля прийшла до Валерія брати інтерв’ю. Яскрава дівчина відразу підкорила серце чоловіка і через два роки Валерій повів Юлю під вінець. Загалом разом пара вже 9 років і виховують 4-річного сина Данила.

Юлія Саніна з Валерієм Бебко та сином Данилом
Юлія Саніна з Валерієм Бебко та сином Данилом

Не оминув службовий роман і пару найяскравіших ведучих – Катю Осадчу та Юрія Горбунова. Познайомилася пара під час проекту “Голос. Діти”, який вони разом вели. І саме під час цього проекту між колегами спалахнули почуття, які згодом переросли у міцну та дружню родину.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Тіна Кароль теж не стала винятком і вийшла заміж за продюсера Євгена Огіра. Спершу їх справді об’єднували виключно робочі стосунки, але потім між ними спалахнув роман, який скінчився весіллям і народженням єдиного сина Веніаміна. У 2013 році чоловік співачки помер від онкології.

Тіна Кароль та Євген Огір
Тіна Кароль та Євген Огір

Ці пари стали не єдиними, кого об’єднала творчість і робота. Проте ці істороії найбільше нагадують казку про Попелюшку.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?
Олексій Тригубенко

Екс-фіналіст Холостячки Олексій Тригубенко розповів про своє життя: Ксенія Мішина не розуміла, що втрачає

Проект "Холостячка" завершився ще минулого року. Втім, пристрасті навколо нього не вщухають і досі. Зокрема, деякі глядачі досі не можуть прийняти новину про фінал.
Олег Винник і Таюне

Таємна дружина Олега Винника Таюне не втрималась та розповіла, як ощасливив її співак: це не спільна дитина

Таїсія Сватко зачарувала всю Україну ніжним голосом. Проте, саму її причарував Головний Вовк країни. Ми розкажемо як.

Популярне

Останні новини