П’ятниця, 5 Березня, 2021

Чоловік Ірини Білик гримував покійницю і був останнім коханням Гурченко: все про таємне минуле Ахмадова

Ірина Білик дуже щаслива у своєму шлюбі. Фотохудожник Аслан Ахмадов обожнює жінку та свого малолітнього сина.

Він писав їй вірші, а вона розповідала у кожному інтерв’ю, що після початку їх стосунків з Асланом Ахмадовим, з’явилося купа енергії та сил для творіння. Ірина Білик буквально літала на крилах кохання після зустрічей зі своїм новим обранцем фотографом азербайджанського походження.

Проте, мало хто знає, що безліч років боготворив Аслан зовсім не Ірину. Редакція “Сенсації” знайшла інформацію про минуле чоловіка Білик.

Ірина Білик з чоловіком. Скаржиться, що змушена спілкуватися лише скайпом. Скріншот взято з Instagram-сторінки зірки.

Стиліст та дизайнер

До своєї популярності фотографа називали не інакше, як “стиліст” та “дизайнер”. Російські ЗМІ у 2018 році пригадали, з чого починав Аслан.

Аслан Ахмадов з Людмилою Гурченко.

А ще майбутній чоловік Ірини спробує себе на телебаченні. Він стане ведучим не популярного в Україні шоу “Поліція моди”. Сутність якого полягала в інтерв’ю публічних особистостей на тему трендів та брендового одягу.

Та справжню непідробну цікавість викликали стосунки фотографа та Людмили Гурченко.

Моя Люся

У 2015 році у Москві відкриється виставка фотографій легендарної акторки та світської левиці Людмили Гурченко. Її не стане ще у 2011, але вся СНД буде сумувати за відомою харків’янкою.

Аслан присвятив жінці цілу виставку робіт

На виставці будуть представлені роботи саме Аслана Ахмадова.

Людмила Гурченко зі своїм другом Асланом Ахмадовим

Стосунки його та легендарної зірки викликали багато домислів, адже Людмила Марківна спершу представила його як друга, але на одному з ток-шоу запитала прямо чоловіка, чи не кохає він її.

Як саме ставився до артистки Аслан – знає лише він сам. Проте, відомо, що саме він зголосився зробити красивою Гурченко, проводжаючи її в останню путь. Чоловік власноруч робив грим покійниці.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини