Вівторок, 9 Березня, 2021

Епатажна Катерина Осадча показала своє обличчя без макіяжу: ніби дві різні людини

Катерина Осадча завжди наносить багато макіяжу на зйомки, тому не дивно, що її природній вигляд дуже відрізняється від телевізійного.

Телеведуча програми “Світське життя” Катерина Осадча прославилися не тільки чарівною зовнішністю та дзвінким голосом, але й епатажними нарядами, які до неї ніхто не наважувався одягнути. Вона відома світська левиця, телеведуча, журналістка і модель. Її стиль відрізняється провокаційними нестандартними і незручними питаннями відомим людям! У неї не тільки оригінальна манера розмови, а й завжди надзвичайний зовнішній вигляд – незмінно високі підбори, красиві наряди і її головна фішка – чудові і унікальні головні убори!

Неможливо забути

Здається, що обличчя неймовірної красуні неможливо забути. Але насправді це зовсім не так! 

“Поза зйомок, в звичайному житті, я не роблю макіяж, одягаюся не настільки яскраво і помітно, як в кадрі, і мене не впізнають на вулицях. Немає відчуття, що я суперпопулярна. Мене навіть можна відправляти таємним покупцем, тому що представники сфери послуг мене не ідентифікують з телеведучою Катею Осадчою. Можуть і нахамити, і послати. Неуважний мене не впізнає, тому іноді, якщо у мене призначена зустріч, а людина мене в упор не помічає, представляюся: “Здрастуйте, я Катя Осадча”

Приймаємо міри

Справедливо припустити, що саме це і є причиною того, що зірка час від часу публікує фотографії без макіяжу. Сьогодні Катерина також не забула про цю міру і знову показала себе без макіяжу та без укладеного волосся.

Скріншот сторінки Катерини Осадчої

На фото Катя постала з щойно  вимитим волоссям, з підготовленим обличчям до гримування та паперовим стаканчиком для кофе від АромаКави.

Поділіться статтею

Ірина Білик

Чому чоловік Ірини Білик полишив родину та поїхав до Москви? Подробиці п’ятого шлюбу української поп-діви

Ірина Білик справжня серцеїдка - п'ять разів була заміжньою. Давайте дізнаємося, чи тривають досі її стосунки з останнім чоловіком та як живе пара.
Андрій Джеджула

Український шоумен Андрій Джеджула поділився сумною новиною: 8 Березня померла найрідніша йому людина

Для когось цей день - свято, а хтось навідує кладовище поки інші святкують.
Віктор Павлік

Віктор Павлік вперше показав свою маму: скромна пенсіонерка з тугою в очах. Чим і як живе літня жінка?

Віктор Павлік мав репутацію улюбленця українців, допоки всі не дізналися таємниці особистого життя. У мережі спливло фото його матері: як опікується жінкою син.
Оля Полякова з доньками

Оля Полякова щиро розповіла про почуття провини перед своїми дітьми: “Їм потрібна не ранена побутом мати”

Олю Полякову можна назвати справжньою зіркою української естради. Та чи не заважає успіх всім іншим сферам життя? Дізнаємося, які стосунки у жінки з її дітьми.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик повідомила, що захворіла та показала, як це сказалося на її вроді: макіяж не приховав правди

Ліля Ребрик минулого тижня повідала, що має позитивний тест на коронавірус. Подивіться. як змінила її хвороба.

Популярне

Останні новини