Вівторок, 9 Березня, 2021

Чому закінчився роман Філіпа Кіркорова та Алли Пугачової і причини, з яких вони не розмовляють зараз

Що сталося між зірковим подружжям та чому вони не розмовляють зараз.

Артисти Філіп Кіркоров та Алла Пугачова — найвідоміше подружжя у Росії, яке розлучилося. Вони ховали свої почуття, відчували біль від втрати, ніжно обіймали один одного при зустрічі, казали щирі слова любові та сварилися ніби розлучення ніколи не було.

Кохання

Філіп з юних років був закоханий в Аллу Пугачову, але тільки в 1988 році на вернісажі Іллі Рєзніка він вперше зустрівся з Примадонною особисто. Через 6 років красивих залицянь і зізнань Алла, сама того не очікуючи, відповіла співакові взаємністю. Зіркові закохані одружилися в 1994 році. Сімейне життя пари тривало 11 років, але навіть після розлучення їм вдалося зберегти дружні відносини.

Алла Пугачова з Кіркоровим, Галкіним та дітьми

Розлучення

Забирати свідоцтво про розлучення з Таганського загсу Алла Борисівна приїхала разом з Максимом Галкіним. Філіп був один. На Кіркорові обличчя не було. Пугачова ж, навпаки, одразу поїхала відзначати подію в ресторан в супроводі все того ж Галкіна. Співак запрошення отримав, але зі зрозумілих причин ввічливо відмовився.

Любовний трикутник Пугачова – Галкін – Кіркоров перетворився в дружнє тріо, яке дружить сім’ями, зустрічає свята і дитячі урочистості разом і підтримує один одного завжди і у всьому. Філіп Кіркоров зізнався, що шалено радий, що його колишня кохана в хороших руках і щаслива в шлюбі.

“Який же я дурень! Яка розкішна жінка! Як я міг її втратити? Не питайте мене. Я закінчений егоїст, хлопчисько, який просто загрався зі славою. Я знахабнів, звісив ноги. Уяви собі, в цьому Кіркоров. Ідіот. Розумію, що любив і, на жаль, вчинив дуже негарно. За що поплатився і каюсь. Але вже пізно”. – зазначив співак одного разу.

Зараз

Зараз артисти відписані один від одного і не хочуть коментувати свою сварку. Що сталося на цей раз між зірками залишається загадкою.

Поділіться статтею

Ірина Білик

Чому чоловік Ірини Білик полишив родину та поїхав до Москви? Подробиці п’ятого шлюбу української поп-діви

Ірина Білик справжня серцеїдка - п'ять разів була заміжньою. Давайте дізнаємося, чи тривають досі її стосунки з останнім чоловіком та як живе пара.
Андрій Джеджула

Український шоумен Андрій Джеджула поділився сумною новиною: 8 Березня померла найрідніша йому людина

Для когось цей день - свято, а хтось навідує кладовище поки інші святкують.
Віктор Павлік

Віктор Павлік вперше показав свою маму: скромна пенсіонерка з тугою в очах. Чим і як живе літня жінка?

Віктор Павлік мав репутацію улюбленця українців, допоки всі не дізналися таємниці особистого життя. У мережі спливло фото його матері: як опікується жінкою син.
Оля Полякова з доньками

Оля Полякова щиро розповіла про почуття провини перед своїми дітьми: “Їм потрібна не ранена побутом мати”

Олю Полякову можна назвати справжньою зіркою української естради. Та чи не заважає успіх всім іншим сферам життя? Дізнаємося, які стосунки у жінки з її дітьми.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик повідомила, що захворіла та показала, як це сказалося на її вроді: макіяж не приховав правди

Ліля Ребрик минулого тижня повідала, що має позитивний тест на коронавірус. Подивіться. як змінила її хвороба.

Популярне

Останні новини