Середа, 19 Травня, 2021

Телеведучий Володимир Остапчук потрапив у лікарню: що саме сталося з балакучим шоуменом

Володимир Остапчук чекав на батька в гості, але в долі були інші плани.

Володимир Остапчук – український успішний, харизматичний, веселий і амбітний ведучий, відомий і за межами України. Справжній шоумен, був одним з ведучих пісенного конкурсу Євробачення – 2017, що принесло Володимиру взнаваність і велику популярність. Також працював ведучим на радіостанціях (Просто Радіо, Хіт FM) і на телеканалах країни (ТЕТ, Україна). Володимир вміє навіть саме сумне і нудне захід «запалити» і перетворити його на справжнє свято і незабутнє шоу.

Що сталося з замочком?

За його словами, все відбулося після того, як він випив пива з горішками.

“У мене плани наполеонівські. Я зараз стою під клінікою, тому що у мене відвалився замочок через те, що я їв горіхи. Зараз мені все швиденько пофіксять, а потім я чекаю в гості до нас з Христиною мого тата”, – розповів телеведучий.

Скріншот сторінки Володимира Остапчук
Скріншот сторінки Володимира Остапчука

Згодом телеведучий доповів підписникам, щось його здоров’ям все гаразд, стоматолог вирішив проблему і він може із спокійною душею зустрічати батька в гостях. І судячи з його наступних сторіз, саме так все і відбулося.

Нагадуємо, що дружина Володимира Христина нещодавно змінила своє прізвище на прізвище чоловіка. Це дійсно велика подія для подружжя тому, що через професію нотаріуса, зробити це було майже неможливо. Тож радісну подію добре відсвяткували, а дружина телеведучого віднині носить прізвище коханого.

А проблеми Володимира Остапчука з колишньою дружиною, на жаль, досі не вирішені і телеведучий не може бачитися зі своїми дітьми. Сподіваємося, що у телеведучого дуже скоро все налагодиться.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини