Ксенію Мішину взяли до “Холостячки” не за красу: розкрито сенсаційну правду участі акторки у проекті

Проект "Холостячка" зробив справжній фурор на українському телебаченні. Цікаво, чому героїнею стала саме Ксенія Мішина.

Проект “Холостячка” не лишив байдужим жодного українця та зламав всі стереотипи. 10 сезонів поспіль з екранів телебачення транслювалося те, що за серце чоловіка мають змагатися саме дівчата. Вперше в історії подібних проектів медіа показали, що і жінка має право на вибір.

Ксенія Мішина зіграла дуже жорстокого персонажа

Дебютувала у якості учасниці проекту акторка Ксенія Мішина, яку глядач запам’ятав по ролі жорстокої поміщиці Лідії, яка відверто знущалася з нещасної кріпачки Катерини. Попри всі пакості та звірства, що влаштовувала екранна героїня холостячки, глядач досить позитивно ставиться до Ксенії. За нею слідкують у соціальних мережах, її інтерв’ю набирають сотні переглядів.

Як обирали головну героїню проекту?

Український шоу-бізнес має безліч знаменитостей, які ще не мають постійних стосунків. Наприклад, Лесю Нікітюк робота над проектами настільки затягнула у вир задач, що жінка банально не має часу для того, щоб розділити його з коханим.

Або Тіна Кароль. Звісно, співачка пережила неабияку трагедію, проте, як і кожній жінці їй теж хочеться кохання. Про це, власне і її пісні.

Редакція “Сенсації” вирішила віднайти інформацію та дізнатися, чому саме Мішина стала холостячкою.

Ми знайшли давнє інтерв’ю Анни Калини, директорки студії, що займалося виробництвом телепередачі.

Ксенія Мішина - головна героїна проекту Холостячка
Ксенія Мішина – головна героїня проекту Холостячка

Одразу потрібно замітити, що проект “Холостячка” – не оригінальний проект на 100%. Його адаптували по мотивах американського шоу The Bachelorette, яке мало місце на телекранах Штатів у 2003 році.

За словами Анни Калини, студія давно хотіла зробити подібний проект, а коли побачили характер героїні та акторську майстерність Ксенії, вирішили, що саме вона стане ідеальною героїнею шоу. Мішина погодилася.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини