Катерина Осадча та Юрій Горбунов святкують річницю весілля: “Щаслива, що сказала тобі так”

Чотири роки тому зіркове подружжя повідомило про своє весілля і відтоді не покидає перші рядки таблоїдів.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов – світська пара, яка, безумовно, викликає інтерес глядача. Вони стали прикладом для багатьох прихильників і ще ні одногоразу не оскандалилися.

Голос країни

У 2011 році Катерина Осадча стала ведучою популярного українськго шоу “Голос країни”. У 2012 телеканал запустив «Голос. Діти », в якому телеведуча допомагала впоратися маленьким учасникам проекту з хвилюванням перед виходом на сцену.

Цікаво, що через декілька років спільної роботи на “Голос. Діти” почалася романтична історія Катерини Осадчої та Юрія Горбунова. Робота на телеканалі “1 + 1” для Катерини Осадчої і Юрія Горбунова стала не тільки бажаною, а й доленосною. Чотири роки тому зірки поділилися новиною про те, що вони побралися, а згодом у них народився син Іван.

Річниця

Сьогодні Катерина Осадча опублікувала романтичну світлину та підтримала свого чоловіка за допомогою ніжних привітань та зізнання у коханні. Тепер подружжя буде чекати на золоте весілля.

Журналісти постали на світлині у білій одежі на фоні вогників. Пара ніжно обіймається. Та соромливо посміхається.

Причина приховування роману

Коли саме зав`язався роман між журналістами, вони досі приховують і на це є обєктивна причина: у Горбунова була інша родина. Він був одружений на жінці трохи старшій за нього самого і став батьком для її дитини. Власних дітей від колишньої дружини Юрій не має.

Бажаємо подружжю щастя, кохання та довгих літ, сповнених коханням!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини