Середа, 24 Лютого, 2021

Біологічна мати дітей поп-короля Філіпа Кіркорова: міфи та сувора реальність

Біологічна мати дітей поп-короля Філіпа Кіркорова: міфи та сувора реальність

Знаючи, що його не один рік будуть обговорювати, Філіп Бедросович скористався послугами сурогатної матері, і завів спочатку доньку, а потім і сина. Аллі-Вікторії вже 9 років, а Мартіну- 8, але ні вони самі, ні публіка досі не знають імені справжньої матері.

Дітки проговорилися

Після сенсаційної передачі про ремонт, в якій популярний виконавець Філіп Кіркоров показав своїх дітей – трирічну Аллу-Вікторію і дворічного Мартіна, і малюки на всю країну оголосили, що з ними живе “мама Наташа”, громадськість задалася логічним питанням: як одна жінка могла народити двох дітей з різницею в сім місяців. Журналісти спробували розібратися в заплутаній історії.

Алла-Вікторія та Мартін Кіркорови.

Виявилося, що мамою діти Кіркорова називають свою хресну, близьку подругу співака, 48-річну бізнесвумен Наталю Єфремову. Жінка вже три роки тримається в тіні. Кіркоров і Єфремова знайомі більше десяти років. Але біологічною мамою вона не являється.

Алла-Вікторія

Філіп Кіркоров розповів, що доньку йому народила невідома жінка на ім’я Анастасія. Як стало відомо пізніше, Філіп звернувся до сурогатного методу зачаття дитини. А також повідав, що доньку він назвав на честь своєї матері Вікторії і примадонни російської естради Алли Пугачової. І тут поповзли плітки про те, що первістка Кіркорову народила Алла.

Мартін

Хто є генетичною матір’ю Мартіна – невідомо. Втім, деякі блогери встигли назвати нею співачку Анастасію Стоцьку, виявивши вражаюче портретну схожість між сином поп-короля і її власною дитиною, чотирирічним сином Олександром. Втім, з точки зору медицини матерями дітей артиста могли бути, як різні жінки, так і одна.

Ані Лорак

За однією з версій, мамою дітей Філіпа могла бути його близька подруга Ані Лорак. Кароліну  пов’язує з Філіпом Кіркоровим багаторічна дружба. Це підтверджує і те, що за рік до народження Алли Вікторії Ані Лорак взяла невелику творчу відпустку, який затягнувся більше ніж на півтора року.

Але хто є матерями дітей Філіпа досі невідомо.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Чим живе і як виглядає акторський склад комедії “Іван Васильович змінює професію”: головних героїв не впізнати

Ми назавжди запам'ятаємо легендарні комедії Леоніда Гайдая, адже вони наповнені гумором, сатирою та щиро показують простих людей.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський спробував приховати свій елітний маєток під Києвом: гніздечко юного орла видно з космосу

Михайло Поплавський має всього два альбоми пісень, проте це йому не завадило відбудувати собі розкішний палац.
Наталя Могилевська похизувалася розкішним гардеробом та поцікавилася думкою шанувальників

Наталя Могилевська похизувалася розкішним гардеробом та поцікавилася думкою шанувальників

Наталя Могилевська стрибнула вище планки та показала шанувальникам неймовірний образ.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк терміново звернулася до стоматолога: гостроязикій зірці довелося рятувати свою посмішку

Телеведуча звикла висвітлювати своє життя. Нещодавно вона поділилася новиною про візит до стоматолога.

Популярне

Останні новини