Понеділок, 1 Березня, 2021

Померли дуже рано: актори популярного серіалу “Не народись вродливою”, яких вже немає з нами

Деякі актори культового серіалу пішли з життя. Особливо відчувається їх відсутность при перегляді колись популярного проекту.

Культовий, на той час, серіал змусив глядачів українського телебачення пристати до екранів телевізорів на рік, щоб дізнатися долю Пушкарьової. Зараз, деяких акторів телевізійного проекту вже немає у живих. Давайте згадаємо їх.

Георгій Тараторкін

Персонаж Тараторкіна був розсудливим та добрим.

У серіалі актор Георгій Тараторкін зіграв батька головного героя Андрія Жданова (Григорій Антипенко). Але і крім цього фільму, його кар’єра просто вражає. Більше вісімдесяти ролей в кіно, ще більше – в театрі.
І навіть не дивлячись на вік і виявлене у нього смертельне захворювання, він до самої смерті був президентом асоціації “Золота маска2. Актор помер від раку в 72 років 4 лютого 2017 року.

Віктор Черепанов

Актор успішно впорався з роллю негідника.

У такому ж віці і теж з невідомої причини помер актор Віктор Черепанов, в серіалі він зіграв начальника виробництва компанії “Зима-Літо”.
Великих ролей у нього немає, але зате вдалося відзначитися в досить відомих серіалах: “Марш Турецького”, “Кримінальне відео” і “Глухар”. Актор пішов з життя 7 березня 2013 року.

Людмила Альохіна

Жінці було більш довподоби грати на сцені театру.

Людмила Альохіна зіграла в серіалі маму Михайла Борщова (кращого друга Андрія Жданова). Артистка працювала в театрі. Альохіна брала участь в таких серіалах, як “Люба, діти і завод”, “Моя прекрасна няня”, “Віола Тараканова”, “І все-таки я люблю” і ряді інших проектів. Актриса несподівано для всіх померла 12 листопада 2008 року. Їй було всього п’ятдесят п’ять. Альохіна вела закритий спосіб життя. Тому ніхто не знав про її стан.

Валерій Золотухін

Золотухін зробив значний внесок у розвиток культури Росії.

 

Легендарний актор зіграв у серіалі звичайного таксиста. Всього ж на його рахунку майже півтори сотні ролей в кіно і не менше в театрі. “Господар тайги”, “Бумбараш”, “Маленькі трагедії”, “Нічний дозор”, 2Майстер і Маргарита”, тощо.
Валерій Золотухін помер від раку мозку 30 березня 2013 року. Йому був сімдесят один рік.

Поділіться статтею

Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.
Легендарні зірки

Філіп Кіркоров, Камалія, Наталія Могилевська та інші зірки, які яскраво зустріли весну: що робили артисти

Весна - час натхнень та сподівань. Артистам, як нікому іншому потрібне натхнення у цей період. Давайте подивимося, що робили знаменитості 1 березня.
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна кардинально змінила імідж: зірку сплутали з Борисом Апрелєм та розкритикували у мережі

Маша Єфросиніна завжди мала позитивний образ на телебаченні, а потім і у соціальних мережах. Проте, зміна іміджу налаштувала прихильників проти неї.
Ані Лорак

Вагітна Ані Лорак зробила яскравий макіяж та показала круглий живіт: розповіла на камеру на кого чекає

Після гучного розлучення до персони Ані Лорак почали ставитися прискіпливіше, адже всі прихильники чекають, коли поп-діва представить нового обранця.
Леся Нікітюк

Одинока Леся Нікітюк у відчаї вирішила шукати пару через інтернет: відверто натякнула на пошук стосунків

Леся Нікітюк у своїх соціальних мережах вже відверто натякає, що їй вже час знайти свого принца. Давайте подивимося на нову витівку жінки.

Популярне

Останні новини