Тіна Кароль не втрималася та проговорилася, що має роман: жінка назвала з ким – мова не про Дана Балана

Тіні Кароль дуже рано довелося подорослішати. Жінка у молодому віці втратила не просто законного чоловіка, а своє кохання.

Тіна Кароль – легендарна українська співачка. Її зірка сяє на українській естраді вже не один рік. Сама співачка щиро ставиться до свого слухача та завжди відзначає, що співає не просто для жінок у залі, а виконує свої пісні для подруг. Проте, особисте життя зірки – таємниця навіть для її прихильників.

Тіна Кароль - загадкова особа
Тіна Кароль – загадкова особа. Фото взято з простору мережі.

Нещодавно у сторіз, на сторінці Тіни Кароль в Інстаграмі, з’явилася інформація про цікаву подробицю про свій роман. Співачка кокетливо питає:

“Чи закохана я? Звісно, що так..!”

Далі жінка розповідає, що має роман. Тут можна вирішити, що таким чином артистка вирішила відповісти на головне питання, що цікавить прихильників: “Чи разом Дан Балан і Тіна Кароль”. Проте, мова йде геть про інше.

Співачка зазначає:

“Мій роман з вами триває вже 15 років” (має на увазі слухачів)

Так елегантно артистка вирішила запросити своїх прихильників на ювілейний концерт.

Тіна Кароль – креативна особа. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Співачка дуже креативно підійшла до запрошення: вона вирішила оживити афішу і замість статичного фото промовисто запросила прихильників на свій виступ.

Тіна Кароль. Особисте життя

Співачка досі береже вірність нині покійному Євгену Огіру. Жінка ще досі думає про свою втрату та не ризикнула вийти заміж. Варто зазначити, що артистка є дуже віруючою людиною. Зі своїм коханим вона скріпила стосунки не тільки у земному царстві, а ще й на небі.

Тіна Кароль з чоловіком обвінчалися у столиці.

Тіна Кароль та Євген Огір
Тіна Кароль та Євген Огір. Фото взято на просторах мережі.

Сама ж артистка, будучи тренеркою проекту “Голос країни”, стала об’єктом залицянь Дана Балана. Молдавський мачо старався заволодіти увагою жінки, проте, єдиний чоловік, який зараз живе у серці артистки – це син Тіни Кароль.

Дізнайтеся більше про життя зірки у відео:

 

Схожі новини