Камалія повідала, що їй допомогло перетворити своє життя на казку: таємницю заховано в її псевдонімі

Камалія – надзвичайно популярна співачка. Її ім’я асоціюється з розкішшю та багатством. Критики зухвало заявляють, що вся справа у щасливому шлюбі артистки. Проте, сама співачка зазначає, що успіх їй принесла саме трансформація імені.

Камалія з чоловіком у своїй вітальні. Фото взято з вільного доступу.

Хто така Камалія?

Справжнє ім’я жінки – Наталія. Вона з юних років прагнула підкорити сцену та робила багаточисленні успіхи у музичних конкурсах. Єдине, що впливало дуже на розвиток дівчини – її батьки.

Вони, звісно підтримували яскраву майбутню зірку, але боялися, що їх улюблена донечка потрапить до самого бруду шоу-бізнесу, адже вона – така ніжна та тендітна.

Архівне фото Камалії – юна красуня.

Співачка не схибила. Навпаки, навіть коли до неї залицявся Захур, вона спершу відкидала всі його спроби підкорити серце. Молода симпатична білявка соромилася дорогих подарунків та впертої уваги пакистанця. Проте, серце їй підказало, що він – її друга половинка.

У шлюбі жінка народила коханому двох чудових доньок.

Камалія і Мохаммад Захур
Камалія і Мохаммад Захур

Від Наталії до Камалії

Камалія – дуже нетипове жіноче ім’я. Воно нагадує назву квітки – камелії. Проте, за словами артистки правда криється зовсім в іншому.

Програмі “Світське життя” зірка повідала, що відшукала свій псевдонім в енциклопедії.

Кама – це ім’я богині кохання. Прочитавши його, співачка згадала про назву квітки та спробувала пограти з власним іменем. Війшла цікава трансформація: Наталія – Камалія.

Камалія Захур
Камалія Захур

Жінка зазначила, що після зміни імені на неї почали звертати увагу чоловіки. Коли з’явився творчий псевдонім, вона зустріла свого коханого Захура. Тож у силу значення імені жінка дуже сильно вірить. Зараз, каже, що у ній уживаються чудово всі її два “я”.

Схожі новини