Понеділок, 1 Березня, 2021

Тіна Кароль кардинально змінила імідж: від відомої “плакальниці” до впевненої красуні

Скандал з Олею Поляковою позитивно посприяв розвитку кар'єри співачки.

Зовсім нещодавно співачка отримала досить порцію неприємної критики в адрес своєї творчості. Відбулося це на гіпершоу “Маска”. А критиком виступила Оля Полякова, яка назвала Тіну “відомою плакальницею на похоронах”.

Конфлікт

Наскільки образило це висказування Тіну – невідомо, але її фанати були в гніві. Оля поспішила виправитися і пояснила, що мала на увазі сумний репертуар співачки. Звісно це не допомогло, адже слухачі обожнюють пісні артистки. Вони почали критикувати репертуар Полякової в коментарях під публікацією з вибаченнями.

Скандал

Вже декілька днів потому Тіна Кароль презентувала нову пісню, яка кардинально відрізняється від тих музичних творів, які вона виконувала раніше. Звісно, для зухвалої пісні потрібен відповідний стиль. Тому артистка підійшла до питання комплексно і повністю змінила імідж.

У своєму новому кліпі артистка з’явилася в абсолютно новому стилі, чим викликала справжній фурор.

“Почнемо з “Скандалу”? Звільнимося від власних перешкод? У цій пісні я залишилася жіночною в почуттях, але стала холоднокровною в своїх висновках”, – прокоментувала кліп Кпоп-діва.

У кадрі зірка постає в дуже обтягуючому комбінезоні. На відео можна помітити багато відверто сексуальних рухів, які вкрай незвичні у виконанні Тіни.

Можливо, скандал з Поляковою був навмисно зіграним співачками вступом для більш гарячої премєри. І це їм вдалося. Адже бурхливі обговорення не припиняються, а інтерес до творчості обохартисток тільки росте.

Вітаємо Тіну з успіною зміною репертуару!

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини