Детектив гіпершоу “Маска” Андрій Данилко дав колегам дуже незвичайну обіцянку: “Роздягнусь і буду танцювати”

Детектив гіпершоу "Маска" Андрій Данилко дав колегам привід добре посміятися.

Виступ першого персонажа Лева у гіпершоу “Маска” викликав найбільшу кількість суперечок серед детективів. У голосі маски всі колеги ніби почули Олександра Пономарьова, але учасник співав саме його пісню, і це було б вкрай легко. А Лев дав про себе ще кілька підказок.

Шоу стрімко набирає популярність, а глядачам не тепиться дізнатися, хто ж ховається під масками, так само,як і детективам.

Підказка

“Ви дійсно думаєте, що на цьому проєкті все може бути настільки просто? Чи то я так вдало пошив усіх у дурні? Поживемо – побачимо. Отже, граємо далі. Хто я? Я – хлопчина з міста на річці, але одного разу мій талант завів мене у самісіньке серце Голлівуда. А для деяких поколінь мої коллаборації з відомими жінками стали ледь не знаковим символом любові”, – розповів про себе Лев.

Спочатку DZIDZIO зазначив, що це може бути артист Девід Аксельрод, але Андрій Данилко переконаний, що під цією маскою ховається не хто інший, як Олександр Пономарьов.

“Саша би спалився, – одразу відповів DZIDZIO. – Я до нього дзвонив – і він мене відшив”.

Пономарьов – це Лев

На сцені грандіозного шоу Лев також виконував композицію Валерія Меладзе “Небеса”. Оля Полякова зазначила, що учасник має дуже молодий голос, тому запропонувала кандидатуру артиста ALEKSEEV. Та DZIDZIO, після другого виступу Лева, заявив, що це Олександр Пономарьов. Андрій Данилко підтримав колегу.

“Це Пономарьов! Саша, знімай маску, не придурюйся, – заявив Андрій Данилко. – Це дар для артиста, для виконавця – бути впізнаваним. Я його не переплутаю ні з ким. Якщо це не Пономарьов, я роздягнусь догола і танцюватиму тут”, – на цьому і порішили.

Тож в глядачів, можливо, з`явиться унікальна можливість побачити обіцяне видовище.

реклама

Поділіться статтею

Переможниця Холостяка 11 Анна Богдан показала розкішну обручку від Михайла Заливако

Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан показала омріяну каблучку на безіменному пальці: заміж за Михайла Заливако

0
Обраниця Холостяка-11 Михайла Заливако Анна Богдан показала каблучку з величезним діамантом на безіменному пальці. Схоже, стосунки пари перейшли на новий рівень.
Ірина Білик показала старшого сина, якого порівнюють з Кузьмою Скрябіним

51-річна Ірина Білик показала свого старшого сина-красеня, якого не відрізнити від Кузьми: “Копія Скрябіна”

0
Популярна українська співачка Ірина Білик – мама двох синів, старший з яких змусив усю мережу ахнути через свою схожість з Кузьмою Скрябіним.
56-річна Алла Мазур народила від колеги?

56-річна Алла Мазур народила від колеги? Кого називає татом маленький Артем та чи схожий він на відомого батька

Популярна ведуча Алла Мазур 13 років виховує свого улюбленого сина Артема. Та досі великою загадкою для публіки лишається відповідь на питання: "Хто тато хлопчика".
Софія Ротару влаштувала скандал з подругою через свого молодого коханця

74-річна Софія Ротару влаштувала скандал з подругою через свого молодого коханця: “В неї зіграли ревнощі”

Російський продюсер Андрій Разін зробив сенсаційна зізнання стосовно Софії Ротару, яке може дещо вплинути на її репутацію. Що сталося, дізнаєтеся в нашій статті.
Як виглядає батько Ольги та Наталії Сумських

Як виглядав батько Ольги і Наталії Сумських, які виросли за лаштунками: “Був артистом унікальних здібностей”

0
Знамениті сестри Сумські виросли в надзвичайно творчій родині, що зумовило їхнє майбутнє. Мама акторок Ганна Іванівна восени відсвяткувала 88-річчя, а їхнього батька вже немає серед живих. Як він виглядав?

Популярне

Останні новини