Середа, 3 Березня, 2021

(Відео) Колишні учасники шоу “Холостяк” Нікіта Добринін і Квіткова розсекретили стать майбутньої дитини

Нікіта Добринін та його обраниця вирішили розсекретити стан дитини у день усіх закоханих.

Зіркова пара Нікіти Добриніна та Даші Квіткової давно зачарувала телеглядачів та користувачів соцмережі. Неймовірно гарні, чарівні, доброзичливі, вихованні – вони знайшли один одного у застінках романтичного проекту і стали першою парою, яка змогла перенести кохання із екранів телевізорів у реальне життя.

Холостяк то його обраниця довели усій країні, що справжнє кохання таки існує на проекті і його можливо знайти, якщо знаєш чого хочеш.

Майбутні батьки

Нещодавно Нікіта та Даша повідомили шанувальників, що готуються стати батьками. Для цієї новини вони обрали неймовірно ніжне, тендітне фото, на якому Нікіта цілує животик своєї коханої.

Стать дитинки

Сьогодні, у честь Дня усіх закоханих, зіркова пара вирішила порадувати користувачів ще однією новиною: вони влаштували вечірку, щоб дізнатися стать дитини. Для цього вони обрали конфеті та надувну чорну кульку. Тобто класичний спосіб. Після того, як Нікіта “лопнув” кульку, полетіли блакитні конфетті.Тобто пара чекає на хлопчика. Нікіта та Дар’я були настільки схвильовані, що навіть через камеру було видно сльози, які навертаються у них в очах. Майбутна матуся була у шоці.

 

Бажаємо майбутньому малюкові щастя, здоров’я і щоб його родина завжди була повноцінною та люблячою. А батькам бажаємо міцного здоров’я для малюка і безкінечного подружнього кохання. Дитинці дуже пощастило з майбутніми батьками і ми віримо, що родина Нікітіних буде проживати тільки радісні моменти.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини