Понеділок, 1 Березня, 2021

Відомий хореограф Влад Яма подарував дружині червоний кабріолет: “Для коханої нічого не шкода”

Влад Яма розщедрився та подарував дружині червоний кабріолет. За його словами, звісно.

Суддя телевізійного проекту від телеканалу “1 + 1”  “Танців з зірками” Влад Яма зараз разом з дружиною Ліліаною та маленьким  сином відпочиває в штаті Флорида, Майамі у Об’єднаних Штатах Америки. Це улюблене місце відпочинку хореографа, який має там безліч друзів, майно і можливо, автомобіль.

Червоний кабріолет

З нагоди Дня закоханих Влад Яма організував коханій романтичну подорож на розкішній “тачці”. Транспортний засіб виявився в прямому сенсі тачкою – містким червоним візком з супермаркету.

Влад і Ліліана записали з цієї нагоди веселе відео.

“Подарував романтичну подорож у візку з прискоренням. А я подумала: з милим-то і в візку рай”, – прокоментувала свій вояж Ліліана.

Нагадуємо, що зіркове подружжя знаходиться в Штатах близько місяця. Там Влад завершив лікування своєї руки та повністю віддався у руки фітнес-тренерів та спорту. А син танцюриста досліджує фантастичну країну очима дитини і разом з батьком запрошує користувачів подивитися на Америку саме з його сторони. Так, родина відвідує різноманітні музеї, парки розваг, освітні заклади, майстер-класи і т.д.

Поки що, родина не повідомляє, що збирається вертатися. Влад розповідав, що їде до США не тільки заради відпочинку: на нього також чекала робота. Цей факт підтверджують відеозйомки з танцювальних турнірів.

Можливо, Влад Яма розповість детальніше, чим він заробляв на життя у сонячній Флориді і за які гроші він міг собі дозволити таку кількість розваг та життя в одному з самих дорогих штатів Америки. Адже йому доводиться платити не тільки за себе, але й за дружину та сина.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини