Батько Дана Балана святкує день народження. Як чоловік виглядав у роки своєї молодості та чим живе зараз?

Людмила Балан надала шанувальникам її творчості та творчості Дана Балана дізнатися більше про їх родину.

Нещодавно батько відомого виконавця Дана Балана відсвяткував день народження. Людмила Балан, яку український глядач також досить добре знає, вирішила публічно привітати свого чоловіка, якого шанувальники співака ще не бачили.

Відео з привітаннями

На особистій сторінці в інстаграм жінка опублікувала ролик, в якому поєднала архівні та сучасні фотографії з улюбленим Міхаєм. На сімейних фотографіях видно, якими батьки народного улюбленця були кілька десятків років тому і якими є зараз. Також неозброєним оком видно, що Дан неймовірно схожий на свого тата.

Людмила не втратила своєї краси та харизми, яку Дан отримав у спадок.

Михай Балан

Михай Балан — дипломат Республіки Молдова, який в даний час обіймає посаду директора Служби інформації та безпеки Республіки Молдова. Раніше він був послом Республіки Молдова у Греції, Кіпрі та Ізраїлі (двічі), а потім радником президента з питань зовнішньої політики. Тож батько співака, хоч і . людина, але досить замкнута та ділова.

Нагадуємо, що Дан з’явився на світло в той час, коли його батьки активно будували кар’єру. Тому до трьох років він жив з бабусею в невеликому селі Требужени, одному з найкрасивіших природних куточків Молдови. Величні скелі, що оточують селище, річка, що біжить по дну каньйону, і старовинні монастирі, надійно заховані від сторонніх очей в глибоких кам’яних печерах, назавжди залишилися в пам’яті творчого вразливого хлопчика. З малих років він любив гуляти по лісі і в тиші насолоджуватися красою і величчю первозданної природи.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини